Prezenty dla zakupoholika

Sortowanie: Wyniki: 1

Poszukujesz prezentu dla bliskiej osoby, która jest zakupoholikiem i nie wiesz co wybrać? Zdaj się na rady i sugestie ekspertów i zaoszczędź czas na poszukiwaniach. Wystarczy, że sprawdzisz propozycje przygotowane w dedykowanej zakładce. Zakup prezentu, który będzie dopasowany do osobowości osoby, którą chcesz obdarować, to fantastyczne rozwiązanie! To bardzo istotne, aby upominek odpowiadał na potrzeby i pragnienia tego wyjątkowego człowieka, któremu sprawiasz niespodziankę. W prezencie najważniejsza jest jednak radość z jego przygotowywania oraz uśmiech na Waszych twarzach w momencie jego wręczania. Liczy się gest i pamięć, ale ponieważ z pewnością zależy Tobie na tym, aby podarunek był używany i nie trafił na najwyższą półkę w szafie, to poświęć kilka chwil na jego wybór.


Wybieramy prezent dla zakupoholika

Zakupoholizm, to jak można wyczytać w fachowej literaturze oraz portalach medycznych zjawisko coraz bardziej powszechne wśród dzisiejszego społeczeństwa. Stale powiększający się rynek, rozwijające się przedsiębiorstwa i rosnący handel w znaczny sposób przyczyniają się do pogłębiania się tego zjawiska. Dysproporcje społeczne, rywalizujące ze sobą koncerny, popularyzacja mediów społecznościowych i angażowanie się osób publicznych, to kolejne czynniki wpływające na potrzebę chronicznego dokonywania zakupów. Jeśli więc masz możliwość i chęć podarować coś osobie, która objawia zachowania związane z potrzebą ciągłego dokonywania zakupów, to wybierz coś, co pomoże jej z tym walczyć. Jaki produkt możesz wybrać? Ciekawą propozycją jest klasyczna torba bawełniana. Wykonana jest z wytrzymałej bawełny o gramaturze 140 g/m2. Doskonale sprawdzi się jako element ograniczający zakupy dzięki przyjęciu zasady, że na zakupy można wziąć tylko jedną taką torbę i to co się do niej nie mieści nie może zostać kupione. Klasyczny nie jest jednak motyw graficzny, który nadrukowywany jest na torbie. Co to będzie zależy od Ciebie! Musisz jedynie wybrać jeden z przygotowanych wzorów oraz uzupełnić pole do personalizacji. Dzięki temu będziesz mógł wręczyć jedyną w swoim rodzaju i unikalną torbę!

Co kupić dla zakupoholika?

Kolejna propozycja, to album do zdjęć. Dlaczego akurat taki produkt? Każdy z nas ma w swoim albumie na smartfonie fotografie, które związane są z wyjątkowymi chwilami w życiu. Szkoda, aby na stałe zostały one w pamięci telefonu komórkowego. Zachęć bliską osobę do tego, aby wybrała najlepsze z tych zdjęć i umieściła je w wyjątkowym personalizowanym albumie. Jego okładka wykonana jest z miękkiej skóry ekologicznej, a na jej wierzchu możliwe jest wykonanie grawerunku za pomocą grawera laserowego lub kolorowego nadruku UV. To absolutnie piękna pamiątka i świetny prezent na każdą okazję. Album skrywa 40 stron wykonanych z czarnego pergaminu, na którym każde zdjęcie prezentuje się bardzo okazale.

Najlepszy upominek dla zakupoholika

Następna propozycja prezentowa, to portfel z grawerem. Przyjmując założenie, że w portfelu może znajdować się tylko pewna kwota gotówki na określony czas, może być to pomoc przy wsparciu zakupoholika. Portfel wykonany jest z wysokogatunkowej skóry naturalnej wybarwianej na głęboki czarny kolor. Posiada kilka przegródek na karty, małą zapinaną na guzik kieszonkę na monety oraz dwie przegrody główne na banknoty. Na froncie portfela doskonale prezentuje się grawerunek z inicjałami właściciela oraz jego imieniem. To elegancki prezent dla zakupoholika.