Prezenty dla księdza


Wiara i religia, to dla wielu kwestie bardzo ważne i kluczowe w życiu. We właściwym przeżywaniu spotkania z Bogiem w Kościele pomagają osoby duchowne, które są swego rodzaju Jego przedstawicielami na Ziemi. Zapewne w życiu niejednego człowieka był taki moment, że zwątpienie i brak wiary w cokolwiek przy miewały wszystko inne. Marazm, strach i smutek były na tyle silne, że nie sposób było je samodzielnie przezwyciężyć. W takich sytuacjach nierzadko pojawia się myśl, aby poprosić o pomoc. Gro z tych osób zwraca się z prośbą o pomoc do księdza, który pełni czasami rolę wręcz psychologa. Modlitwa i zawierzenie swoich spraw i trosk sile wyższej to jedno, ale rozmowa z drugim człowiekiem i możliwość zrzucenia z siebie emocjonalnego bagażu to drugie. Jeśli masz takie doświadczenia i było to pomocne oraz wartościowe, to warto tę osobę, która udzieliła wsparcia docenić i wręczyć prezent dla księdza.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Jaki prezent dla księdza będzie odpowiedni?

Niezależnie od tego, czy pragniesz złożyć życzenia urodzinowe dla księdza, czy zwyczajnie za coś mu podziękować, to pierwszą propozycją upominku, na który warto zwrócić uwagę jest kalendarz bambusowy. Nie jest to prezent okazały i spektakularny, ale w tym przypadku najważniejszy jest gest i pewna symbolika faktu docenienia za otrzymane wsparcie. Polecany produkt został wykonany w 100% z naturalnego bambusa zdecydowanie nie jest typowym kalendarzem. Został on wykonany z tylko elementów, na który składa się masywna i elegancka podstawa oraz 4 sześciany na bokach których wygrawerowane zostały dni tygodnia oraz jego nazwy i symbole miesięcy. Oryginalny design, niebanalna forma oraz jakość użytych materiałów sprawiają, że to absolutnie interesujący prezent dla ksiedza. Aby pozostać w obszarze naturalnych surowców, to kolejnym wartym uwagi artykułem, który sprawdzi się w roli upominku jest notes. To jednak wcale nie jest banalny notatnik. Do produkcji tego zostały użyte materiały ekologiczne i tak, okładka została wykonana z naturalnego korka, kartki z papieru z recyklingu, a dołączony długopis, to mieszanina kartonu z recyklingu oraz kukurydzy. Czy to nie brzmi fantastycznie? Osoba, dla której użyte materiały mają znaczenie, z pewnością doceni taką formę podziękowania dla księdza.

Oryginalne prezenty dla księdza

Idąc dalej, to następne oryginalne prezenty dla księdza, to na przykład ładowarka bezprzewodowa lub inaczej indukcyjna. Obecnie coraz więcej urządzeń mobilnych takich jak smarfony, słuchawki, czy zegarki posiadają funkcję bezprzewodowego ładowania. Prezentowany produkt umożliwia zrealizowanie właśnie takiego ładowania. Wystarczy położyć telefon lub inny gadżet na ładowarce i czekać aż bateria odzyska siły. Wykonanie tego artykułu, to kolejna jego mocna strona ponieważ w tym przypadku użyto naturalnego bambusa oraz aluminium. Ładowarka kompatybilna jest z najnowszymi Androidami, iPhone 8, X i nowszymi. Jeżeli natomiast zastanawiasz się jaki upominek wzbogaci życzenia imieninowe dla księdza, to może Cię zainteresować podręczny zestaw do butów. W jego skład wchodzi mini łyżka do obuwia, szczoteczka, szmatka do polerowania, oraz pasta wraz z gąbką do jej nakładania. Całość zamknięta jest w stylowej tubie, której materiał imituje skórę.