Prezenty na przejście na emeryturę

Sortowanie: Wyniki: 12 Typ produktu:

Każda okazja jest dobra do tego, aby wręczyć wyjątkowy upominek. Szczególnie warto wykorzystać, która może być wykorzystana do podziękowania za włożony trud i zaangażowanie w pracę, w momencie odejścia na emeryturę. W tym przypadku miłym gestem będzie wręczenie bardziej eleganckiego i okazałego upominku. Zestaw do whisky, to doskonały pomysł na prezent z okazji przejścia na emeryturę. W jego skład wchodzi szklana karafka o nowoczesnym i niebanalnym kształcie, wykonana z grubego hartowanego szkła oraz dwie szklanki. Całość zamknięta jest w klasycznym drewnianym pudełku, na którego wieku może zostać wygrawerowany jeden z wybranych motywów wraz z indywidualną personalizacją. Przejście na emeryturę, to ważna i często bardzo ciężka zmiana w życiu człowieka. Jest to nowy etap, w którym przestaje się być aktywnym zawodowym i szuka się dla siebie nowego zajęcia. To także idealna okazja do odpoczynku i wyjazdu na wymarzony urlop. Taką okazję należy właściwe uczcić dlatego przygotowaliśmy propozycje, które świetnie sprawdzą się jako prezenty dla emeryta.


Wybieramy wyjątkowy prezent dla emeryta

Jeżeli Twój starszy kolega z zespołu lub bliska Twojemu sercu osoba odchodzi na zasłużony odpoczynek i kończy swoją zawodową karierę, to zadbaj o to, aby zrobiła to z przytupem. Podaruj jej oryginalny prezent dla emeryta i udowodnij, że to tylko kolejny szczęśliwy etap w życiu. Po latach ciężkiej pracy, wyrzeczeń, kompromisów i trudności przychodzi czas relaksu i zadbania o siebie. Więc to nie może być zwykły podarunek, tylko coś naprawdę specjalnego. Przejście na tzw. „emkę”, to fantastyczna okazja, aby podarować pomysłowy prezent na emeryturę. Warto pamiętać, że to właśnie teraz rozpoczyna się czas, gdy świeżo upieczony emeryt ma czas skoncentrować się na sobie i swoich potrzebach.

Najlepsze prezenty dla emeryta

Jaki prezent dla emeryta wybrać? Wszystko zależy od charakteru osoby, którą chcesz obdarować. Jeżeli bardziej spodoba się jej klasyczny podarunek, to postaw na przykład na ponadczasowy zestaw piśmienny. W jego skład wchodzi długopis oraz pióro, które zamknięte są w dopełniającym całości drewnianym pudełku. Na jego wieku może zostać wykonany personalizowany grawerunek, który będzie zawierał imię lub życzenia. Oryginalnym pomysłem jest także zestaw do whisky. To naprawdę wyjątkowy prezent dla świeżo upieczonego emeryta. Na zestaw składa się karafka szklana oraz 2 szklanki. Wszystko zapakowane jest w stylowy box wykonany z naturalnego drewna. Podnieś bezpłatnie wartość produktu i wybierz jeden z przygotowanych przez nas wzorów, który następnie zostanie wygrawerowany na wieku skrzynki. Jeśli jednak osoba, którą chcesz obdarować ma do siebie duży dystans, to postaw na śmieszne prezenty dla emeryta. Tutaj sprawdzą się produkty takie jak: kubek z własną grafiką, poduszka z nadrukiem lub czapki z daszkiem.