Prezenty dla babci

Sortowanie: Wyniki: 70 Typ produktu:

Babcia – wyjątkowa, ukochana, jedna z najważniejszych kobiet w życiu. Wielu z nas zawdzięcza jej szczęśliwe dzieciństwo, pyszne obiady, wspólnie spędzany czas, dobre słowo, cierpliwą pomoc i wielkie serce. Nie starczyłoby słów, aby opisać całą dobroć i wsparcie jakie uzyskaliśmy od swoich babć. Za ten niewyobrażalny trud i poświęcenie warto podziękować. Podaruj prezent dla babci i spraw jej cudowną niespodziankę. Drobny upominek wystarczy, aby wywołać radość i choć w symboliczny sposób wyrazić wdzięczność. Na co się zdecydować i co będzie najlepszym wyborem? Możliwości jest bardzo wiele. Ważne, aby prezenty dla babci, które wybierzesz odzwierciedlały jej charakter. Jeżeli preferuje klasyczną elegancję postaw na sprawdzone i popularne produkty takie jak drewniane szkatułki lub ramki na zdjęcia. Jeśli natomiast Twoja babcia idzie z duchem czasu, to lepiej sprawdzą się takie upominki jak kieliszek z grawerem lub poduszka z personalizacją. Sprawdź poniższe propozycje i złóż życzenia dla babci.


Propozycje na prezenty dla babci

Jednym z bestsellerów jest szkatułka drewniana duża. Wykonana została z naturalnego sosnowego drewna, dzięki czemu wygląda oryginalnie i wpisuje się w aktualne eko-trendy. W szkatułce znajduje się aż 9 ustawnych przegródek na drobne przedmioty. Produkt idealnie sprawdzi się jako miejsce przechowywania biżuterii lub innych drobnych przedmiotów, a także np. jako kreatywna forma dla ręcznie przygotowywanej bombonierki. Przegródki można wyłożyć siankiem, a na wierzchu ułożyć samodzielnie przygotowane czekoladki lub ciasteczka. Szkatułka dostępna jest w kilku rozmiarach, dopasowanych do potrzeb klientów. Jednak jej najbardziej niezwykłym elementem jest grawer laserowy nanoszony na wieku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z przygotowanych wzorów, dodasz własną personalizację i fantastyczny prezent na dzień babci gotowy. Taki rodzaj nadruku sprawia, że każdy produkt nabiera niepowtarzalnego charakteru i staje się jedynym w swoim rodzaju.

Prezent dla babci z grawerem laserowym – jak to działa

Metoda znakowania grawerem laserowym, to absolutnie jedna z najpopularniejszych metod znakowania gadżetów. Podczas grawerowania laserowego, materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę laserową, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Praktycznie wszystko, co może być narysowane, można grawerować i znakować przy użyciu lasera. Całe piękno grawerunku jest uwidaczniane w momencie, gdy proces jest już zakończony. Ta metoda znakowania może kojarzyć się z produktami premium. To prawda, efekt jaki uzyskuje się po wykonaniu graweru podnosi wartość produktu kilkukrotnie. Natomiast w Gifted nie przekłada się to na cenę. Personalizowany grawerunek otrzymujesz od nas w cenie produktu! Nie czekaj tylko już teraz złóż zamówienie na wybrany prezent dla babci i dziadka.