Prezenty dla babci

Sortowanie: Wyniki: 165 Typ produktu:

Babcia – wyjątkowa, ukochana, jedna z najważniejszych kobiet w życiu. Wielu z nas zawdzięcza jej szczęśliwe dzieciństwo, pyszne obiady, wspólnie spędzany czas, dobre słowo, cierpliwą pomoc i wielkie serce. Nie starczyłoby słów, aby opisać całą dobroć i wsparcie jakie uzyskaliśmy od swoich babć. Za ten niewyobrażalny trud i poświęcenie warto podziękować. Podaruj prezent dla babci i spraw jej cudowną niespodziankę. Drobny upominek wystarczy, aby wywołać radość i choć w symboliczny sposób wyrazić wdzięczność. Na co się zdecydować i co będzie najlepszym wyborem? Możliwości jest bardzo wiele. Ważne, aby prezenty dla babci, które wybierzesz odzwierciedlały jej charakter. Jeżeli preferuje klasyczną elegancję postaw na sprawdzone i popularne produkty takie jak drewniane szkatułki lub ramki na zdjęcia. Jeśli natomiast Twoja babcia idzie z duchem czasu, to lepiej sprawdzą się takie upominki jak kieliszek z grawerem lub poduszka z personalizacją. Sprawdź poniższe propozycje i złóż życzenia dla babci.

Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 48h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.


Propozycje na prezenty dla babci

Jednym z bestsellerów jest szkatułka drewniana duża. Wykonana została z naturalnego sosnowego drewna, dzięki czemu wygląda oryginalnie i wpisuje się w aktualne eko-trendy. W szkatułce znajduje się aż 9 ustawnych przegródek na drobne przedmioty. Produkt idealnie sprawdzi się jako miejsce przechowywania biżuterii lub innych drobnych przedmiotów, a także np. jako kreatywna forma dla ręcznie przygotowywanej bombonierki. Przegródki można wyłożyć siankiem, a na wierzchu ułożyć samodzielnie przygotowane czekoladki lub ciasteczka. Szkatułka dostępna jest w kilku rozmiarach, dopasowanych do potrzeb klientów. Jednak jej najbardziej niezwykłym elementem jest grawer laserowy nanoszony na wieku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z przygotowanych wzorów, dodasz własną personalizację i fantastyczny prezent na dzień babci gotowy. Taki rodzaj nadruku sprawia, że każdy produkt nabiera niepowtarzalnego charakteru i staje się jedynym w swoim rodzaju.

Prezent dla babci z grawerem laserowym – jak to działa

Metoda znakowania grawerem laserowym, to absolutnie jedna z najpopularniejszych metod znakowania gadżetów. Podczas grawerowania laserowego, materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę laserową, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Praktycznie wszystko, co może być narysowane, można grawerować i znakować przy użyciu lasera. Całe piękno grawerunku jest uwidaczniane w momencie, gdy proces jest już zakończony. Ta metoda znakowania może kojarzyć się z produktami premium. To prawda, efekt jaki uzyskuje się po wykonaniu graweru podnosi wartość produktu kilkukrotnie. Natomiast w Gifted nie przekłada się to na cenę. Personalizowany grawerunek otrzymujesz od nas w cenie produktu! Nie czekaj tylko już teraz złóż zamówienie na wybrany prezent dla babci i dziadka.