Prezenty dla sekretarki

Sortowanie: Wyniki: 6 Typ produktu:

Praca sekretarki, to niełatwa rola i bardzo odpowiedzialne stanowisko. Wiele osób je trywializuje lub nie bierze go na poważnie, a to poważny błąd. Osoby zajmujące to stanowisko są często bardzo dobrze wykształcone, posiadają doświadczenie w zarządzaniu biurem, administrowaniu dokumentacją i załatwianiem spraw wydawałoby się niemożliwych do zrealizowania. W każdej większej firmie jest takie stanowisko ponieważ każda organizacja potrzebuje osoby, która zajmie się realizacją wielu zadań jednocześnie i do tego w bardzo krótkim czasie. Dobra sekretarka lub asystentka, to skarb o który należy dbać i doceniać jej pracę. Co więc podarować, aby uświadomić potężną rolę w zespole i wyrazić uznanie dla pracy? Przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji, które z pewnością spełniają powyższe kryteria.


Prezenty dla sekretarki

Wybierając prezent dla sekretarki, warto zwrócić uwagę na kubek termiczny. Jest to niebanalny i nietuzinkowy upominek. Dostępny jest w kilku fantastycznych kolorach, a do tego w dolnej części posiada nowoczesne przetłoczenie, które nadaje mu ciekawą formę oraz zwiększa komfort użytkowania. Kubek wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada pojemność ponad 300 ml! Na powierzchni kubka możliwe jest wykonanie nadruku! Co więcej może być on personalizowany i zawierać na przykład imię osoby, którą chcesz obdarować. Grafika nanoszona jest za pomocą grawera laserowego, który spalając wierzchnią warstwę, czyli kolorowy lakier uwydatnia naturalną barwę kubka, dzięki czemu nadruk jest wyraźny. Kubek, dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do jego produkcji, długo zatrzymuje temperaturę zawartego w nim napoju dzięki temu doskonale sprawdzi się na spacer o każdej porze roku. Alternatywą dla kubka jest aluminiowa puszka wielokrotnego użytku o równie dużej pojemności. Na niej również można wygrawerować wybrany motyw graficzny, czyniąc z niej niepowtarzalny prezent.

Wybieramy upominek dla sekretarki

Jednym z podstawowych przedmiotów, wykorzystywanych codziennie przez sekretarkę jest długopis. Może więc warto podarować jej wysokiej jakości zestaw piśmienny. Składa się na niego długopis wysuwany i piórko kulkowe. Oba elementy posiadają niebieskie wkłady i zamknięte zostały w drewnianych obudowach z elementami metalowymi. Całość opakowana jest w drewnianą szkatułkę, na której wieku można wygrawerować jeden z wielu przygotowanych przez nas motywów. Wybierz ten najbardziej pasujący do okazji, dodaj personalizację i już wkrótce będziesz mógł wręczyć wyjątkowy prezent dla sekretarki.

Praktyczny prezent dla sekretarki

Kolejnym przedmiotem codziennego użytku w biurowej pracy jest z całą pewnością notatnik. Jeśli więc chcesz podarować taki praktyczny upominek, to z pomocą przychodzi korkowy notatnik, który w zestawie posiada także długopis. O wyjątkowości tego produktu stanowi naturalna korkowa okładka, papier z recyklingu oraz długopis wykonany z kartonu z recyklingu z elementami kukurydzy PLA. To doskonały prezent dla osoby ceniącej sobie jednocześnie praktyczny wymiar giftu, ale także jakość i formę użytych materiałów, a także ich ekologiczny wymiar. Połączenie dbałości o środowisko z możliwością codziennego użytkowania sprawia, że to kolejna propozycja na ciekawy upominek.