Prezent dla sołtysa


Sołtys, to pozycja, która znana jest w Polsce już od XII wieku. Dziś jest to najbardziej podstawowa forma władzy, a sołtys jest przedstawicielem lokalnej społeczności, zazwyczaj wsi. Jest on wybierany podczas zebrania wiejskiego, na którym odbywa się głosowanie na wskazanych kandydatów. W związku z tym, zajmowanie takiego stanowiska wiąże się z pewnym prestiżem i dużym zaufaniem mieszkańców wsi, ale także, a może przede wszystkim z ogromną odpowiedzialnością i ciężką pracą na rzecz swojej społeczności. Warto więc doceniać tę ciężką pracę i gdy nadarzy się okazja złożyć życzenia dla sołtysa. Poza samym symbolem, miłym gestem będzie także wręczenie drobnego upominku. Cóż to takiego może być? Zapoznaj się z przygotowanymi przez nas propozycjami.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Propozycje na prezent dla sołtysa

Bardzo klasycznym i z całą pewnością eleganckim pomysłem na prezent dla sołtysa jest piersiówka. Produkt wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej i ma pojemność aż 180 ml, co gwarantuje, że pomieści ulubiony rozgrzewający trunek. Cała wyjątkowość tego produktu polega na możliwości wykonania na jego powierzchni grawerunku. Ciekawym motywem graficznym jest imię i nazwisko wraz z inicjałami. Wykorzystanie techniki grawera laserowego podnosi wartość produktu i sprawia, że mamy do czynienia z prezentem klasy premium. W wyniku wysokiej temperatury, którą wytwarza laser, następuje spalanie powierzchni wierzchniej produktu i dotarcie do materiału bazowego. W przypadku piersiówki kolor grawerunku będzie w klasycznym stalowym odcieniu ponieważ z takiego materiału został wykonany ten artykuł.

Najlepsze prezenty dla sołtysa

Pozostając w tematyce eleganckich prezentów, jeśli poszukujesz czegoś, co sprawdzi się jako podziękowania dla sołtysa na koniec kadencji, to odpowiednią propozycją może być portfel skórzany. Wykonany został oczywiście z wysokiej jakości skóry naturalnej, co gwarantuje wysoki komfort i pozytywne odczucia podczas użytkowania oraz długoletnią trwałość. Skóra została wybarwiona na czarny kolor i posiada nieco błyszczącą powierzchnie, co jest charakterystyczne dla tego typu materiału. Na portfelu również możliwe jest wykonanie grawerunku, który w tym przypadku będzie przypominał tłoczenie z uwagi na to, że cała skóra, z której wykonany jest portfel jest w kolorze czarnym, a nie tylko jego powierzchnia. Personalizowany symbol oraz na przykład imię i nazwisko właściciela nadają temu produktowi wyjątkowego, wręcz prestiżowego charakteru.

Jaki upominek dla sołtysa wybrać?

Kolejnym produktem, którego powierzchnię można uszlachetnić dzięki możliwości wykonania personalizowanego grawerunku jest szklanka do whisky. Wzór z personalizowanymi inicjałami oraz imieniem, to bestseller na wiele okazji. Sama szklanka wykonana została z wysokiej jakości szkła hartowanego w polskiej manufakturze, której tradycje sięgają początków XX wieku. To informacja, która sprawia, że produkt z miejsca ma większą wartość. Gwarantuje to odpowiednią trwałość i przede wszystkim ponadczasowy wygląd. Pojemność, to klasyczne 300 ml więc pomieści ona sporą ilość ulubionego trunku.