Prezenty dla wójta


Bycie wójtem, to ogromne wyróżnienie i wyraz zaufania mieszkańców danej gminy, ale także olbrzymia odpowiedzialność. Piastowanie najważniejszego stanowiska w administracji lokalnej i to z wyboru grupy ludzi wymaga wiele poświęcenia, ciężkiej pracy, doświadczenia i cierpliwości. Ta praca, to swego rodzaju misja służenia i rozwijania gminy, a nie kolejny kontrakt na co najmniej 5 lat. Pełnienie takiej funkcji wiąże się także z nieustanną obserwacją przez grupy ludzi nieprzychylnych wójtowi i prowadzonej przez niego polityce. Właśnie z uwagi na te czynniki, warto, gdy nadarzy się okazja, podziękować wójtowi za jego ciężką pracę. Sprawdź jaka forma podziękowania dla wójta za współpracę będzie najbardziej odpowiednia.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Wybieramy prezent dla wójta

Chcąc obdarować wójta wyjątkowym upominkiem, należy niestety pamiętać, że z racji zajmowanego stanowiska, wręczanie i przyjmowanie prezentów może być postrzegane w sposób nie zawsze pozytywny. Dlatego warto wybrać coś subtelnego i drobnego, coś, co wyrazi wdzięczność i będzie pewnym symbolem i jednocześnie nie będzie negatywnie odbierane. Doskonałą propozycją, która spełnia te kryteria jest zestaw piśmienny. W jego skład wchodzi długopis wysuwany w drewnianej oprawie z niebieskim wkładem oraz piórko kulkowe, również w tej samej formie. Całość zamknięta jest w eleganckim boxie wykonanym w 100% z naturalnego drewna. To jednak jeszcze nic! Aby sprawić, że zestaw piśmienny stanie się upominkiem niepowtarzalnym wystarczy wybrać jeden z przygotowanych wzorów, dodać personalizowany element, na przykład imię lub życzenia dla wójta i gotowe! Na wieku drewnianego etui wygrawerujemy wybrany przez Ciebie motyw.

Życzenia dla wójta – najlepszy upominek

Kolejnym produktem, który świetnie nada się na prezent jest skrzynka na wino. Do wyboru masz kilka modeli, na przykład lakierowaną i zasuwaną. Wybierz tą, która najbardziej przypadła Tobie do gustu, wybierz grafikę, która odpowiada okazji i zleć nam jej wykonanie. Skrzynki również wykonane są w całości z drewna, w tym przypadku z sosny. W zależności od wybranej wersji, niektóre z nich są wybarwiane i pokrywane bezbarwnym lakierem w celu nadania eleganckiego połysku. Stylu dodają zamknięcie i zawiasy w kolorze złotym. Na drewnianym wieku również wykonywany jest grawerunek, który dzięki zastosowaniu wysokiej klasy nowoczesnych maszyn wygląda niesamowicie i w połączeniu z kontrastującymi elementami drewna daje fantastyczny efekt. Złóż życzenia urodzinowe dla wójta i dołącz do nich ten wspaniały upominek.

Najlepsze podziękowania dla wójta za współpracę

Jeżeli chcesz wybrać produkt, który jest nietuzinkowy, to może Cię zainteresować album do zdjęć. Może okazać się on doskonałym wyborem, a dzięki niemu obdarowana osoba będzie mogła umieścić w takim albumie wyjątkowe fotografie, na przykład ze spotkań z mieszkańcami, czy prowadzonych kampanii wyborczych. Jeżeli chcesz złożyć gratulacje dla wójta z okazji wyboru i wręczyć mu niezobowiązujący prezent, to album do zdjęć z ekoskóry z personalizowaną okładką nadaje się do tego idealnie.