Prezenty na imieniny

Sortowanie: Wyniki: 185 Typ produktu:

Imieniny, to wyjątkowe choć często ignorowane święto. Za słownikiem języka polskiego PWN, imieniny, to „dzień patrona danego imienia, będący dorocznym świętem ludzi noszących to imię”. Świętujemy więc uroczystość naszego patrona, najczęściej osoby błogosławionej noszącej dane imię. Zwyczaj ten najbardziej popularny jest w Polsce z wyjątkiem Górnego Śląska i Kaszub, gdzie uroczystość ta nie jest obchodzona. Imieniny obchodzone są również w katolickich regionach Niemiec, np.: w Bawarii, a także w Bułgarii, Grecji, Szwecji, Czechach, czy na Węgrzech i Łotwie, a także w Rosji i na Ukrainie. Jaki prezent na imieniny wybrać wybierając się na taką uroczystość?


Polecane prezenty na imieniny

Sprawdź propozycje, które świetnie sprawdzą się jako prezenty na imieniny i wybierz opcję, która najbardziej Tobie odpowiada. Pierwszą z nich jest produkt, który powinien spodobać się mężczyźnie i może być wykorzystany np.: jako prezent dla brata, a jest nim szklanka do whisky. Zamawiając ten artykuł możesz wybrać niepowtarzalną personalizację, którą wykonamy specjalnie dla Ciebie. Do wyboru masz wiele gotowych wzorów. Wystarczy, że wpiszesz imię lub datę, a szklanka zyska unikalny wygląd. Grafika na produkt nanoszona jest metodą grawerunku laserowego, co gwarantuje oszałamiający efekt i wysoka wytrzymałość.

Jaki prezent na imieniny kupić?

Jeżeli chcesz kupić prezent dla mamy na imieniny, to wybierz skrzynkę na wino z personalizowanym wiekiem. Skrzynka dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych i modelowych – od prostej sosnowej do lakierowanej z zestawem do wina. Wszystkie natomiast wykonane są z naturalnego drewna i w zależności od modelu uszlachetnione dodatkowym wybarwieniem lub lakierem. Wyjątkowość prezentu kryje się w eleganckim grawerze, który można wybrać z szerokiej gamy wersji. Taki upominek będzie doskonałym uzupełnieniem eleganckiego podarunku oraz gustownym opakowaniem butelki dobrego wina lub innego alkoholu.