Prezenty na Dzień Matki

Sortowanie: Wyniki: 56 Typ produktu:

Co roku, 26 dnia maja ma miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w roku. Nie, nie mam na myśli koncertu super gwiazdy, wielkiego wydarzenia sportowego lub eventu promocyjnego. To wydarzenie, to okazja do złożenia życzeń i wyjątkowej pamięci o kluczowej osobie w życiu każdego z nas, tej bez której nie byłoby nas na świecie – Mamie. 26 maja obchodzimy w Polsce Jej Święto, a my podpowiemy Tobie jaki prezent na dzień matki wybrać. Prawdopodobnie, bez Jej pomocy, nie byłoby Cię też w miejscu, w którym jesteś dzisiaj. Choć większość z nas chciałaby poświęcać mamie więcej czasu, uwagi i troski, to wiemy jednak jak wygląda to w dzisiejszym, zabieganym świecie. Brak czasu, deadline’y, spotkania i wszystkie inne pilne sprawy nierzadko przyćmiewają te najważniejsze kwestie. Dlatego, tego dnia odłóż na bok wszystko to, co zajmuje Twoją codzienność i spraw Mamie wyjątkową niespodziankę.


Poduszka z nadrukiem – praktyczna i niebanalna

Personalizowana poduszka z własnym nadrukiem, to jedna z ciekawszych możliwości wyrażenia emocji i uczuć, którą darzymy drugą osobę. Z tego powodu jest to wspaniały prezent na dzień mamy. Wyobraź sobie taką wyjątkową poduszkę z dwustronnym nadrukiem - z jednej strony znajduje się na przykład fragment ulubionego wiersza, z drugiej zaś zdjęcie ze wspólnych wakacji. Wystarczy, że uruchomisz intuicyjny i prosty w obsłudze kreator nadruków, aby stworzyć podobny produkt. Korzystając z tego narzędzia zyskujesz wiele możliwości. Dodanie własnego zdjęcia lub wzoru, słowem dowolnej grafiki z dysku, to klucz do stworzenia absolutnie oryginalnego i niepowtarzalnego produktu. Poduszka z nadrukiem, to nie dość, że kreatywny, to do tego praktyczny prezent. Pomyśl tylko o mamie, która przytula się do tej miękkiej i wygodnej poduszki i że zawsze w tej chwili pomyśli o Tobie.

Personalizowany fotokubek, korzystaj codziennie

Jeśli nadal zastanawiasz się jakie prezentowe pomysły na dzień matki są najlepsze, to przedstawiam Tobie kolejne propozycje . W czasie, gdy na każdym kroku jesteśmy świadkiem powielania produktów i pomysłów, Ty masz możliwość postawienia na coś niepowtarzalnego. Cóż to może być? Kubek ze zdjęciem, to zdecydowanie strzał w 10! Z pewnością masz w swoim albumie lub galerii zdjęć fotografię, którą uwielbia Twoja Mama. Czy to będzie Wasze wspólne zdjęcie sprzed lat, a może po prostu cyfrowa kopia laurki, którą wręczyłeś wiele lat temu. Nie sądzisz, że kubek z własnym nadrukiem, to wyjątkowy prezent? Jedyny w swoim rodzaju! Produkty oferowane w Sklepie wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Ucho kubka nie nagrzewa się przez co picie w nim nawet gorących napojów jest komfortowe i przyjemne. Pamiętaj, aby wybrać w koszyku eleganckie pudełko prezentowe. Stylowe opakowanie w połączeniu z wyjątkową zawartością sprawią, iż możesz być pewien, że podarunek będzie cieszył mamę przez wiele lat!

Kreator nadruków – twórz samodzielnie

Jeśli spodobały się Tobie przedstawione inspiracje, natomiast masz wątpliwości lub zwyczajnie nie wiesz jak wykonać takie produkty, to polecam Tobie genialne i co najważniejsze proste narzędzie do projektowania własnych nadruków jakim jest kreator nadruków. Dzięki niemu możesz wgrać własne zdjęcie i poddać je w łatwy sposób zaawansowanej obróbce graficznej i to przy zaledwie kilku kliknięciach myszką. Możesz też wybierać spośród tysięcy udostępnionych fotografii, clipartów, kształtów oraz szablonów – w tym tych stworzonych specjalnie na Dzień Mamy.

Gadżety z nadrukiem na dzień matki

Jeżeli nie masz czasu na tworzenie własnych kompozycji i grafik, to nie zastanawiaj się dłużej nad tym co na dzień matki, tylko sprawdź gotowe rozwiązanie w postaci przygotowanych już wcześniej produktów. To jednak nie wszystko! Możesz wybrać wzór z możliwością personalizacji, gdzie wpisując miesiąc urodzin lub imię swojej Mamy, sprawisz, że zamówiony produkt będzie jedyny w swoim rodzaju. Poza tym, wystarczy, że podasz swoje dane do wysyłki. Resztą zajmiemy się my i dostarczymy Tobie wyjątkowe zamówienie. Nie jest ważna wielkość upominku, a jego oryginalność i niepowtarzalność. Personalizowane gadżety z nadrukiem, to idealne połączenie tych cech. Niech 26 maja nie będzie tylko jednym jedynym czasem w roku, niech trwa on przez 365 dni!