Prezenty dla żony

Sortowanie: Wyniki: 168 Typ produktu:

Drogi mężu, jeżeli jesteś w tym miejscu, to znaczy, że szukasz podarunku dla najważniejszej kobiety w Twoim życiu – swojej żony. Każdy mężczyzna wiele zawdzięcza swojej życiowej partnerce. Myślę, że gdyby dobrze się zastanowić, to od czasu, gdy jesteście razem choć trochę się zmieniłeś. Czy to dobrze, czy nie, musisz ocenić sam, natomiast będąc w związku siłą rzeczy zmienia się optyka postrzegania świata. Trzeba patrzeć szerzej, nie koncentrować się na sobie, a dzielić uwagę pomiędzy drugą osobę, a później także dzieci. Małżeństwo, to jednocześnie piękna i radosna kwestia, a z drugiej zaś wiele kompromisów i nie zawsze łatwych wyborów. Jeżeli jednak trwasz z nim wraz ze swoją małżonką i zbliża się rocznica waszego ślubu lub urodziny, czy imieniny, to kup prezent dla żony i spraw tej wyjątkowej kobiecie jedyną w swoim rodzaju niespodziankę. Wystarczy drobny gest, aby sprawić radość i wywołać uśmiech na twarzy. Liczy się pamięć więc nie musisz kupować drogiej biżuterii za kilkaset złotych. Jeżeli w Twojej głowie jeszcze nie pojawił się żaden pomysł na prezent dla żony, to sprawdź propozycje, które przygotowaliśmy.


Pomysły na prezent dla żony

Postaw na pozytywne zaskoczenie, mnóstwo uśmiechu i romantyczny upominek. Osiągniesz to wszystko kupując słodką maskotkę. Miś pluszowy duży, to idealne połączenie powyższych aspektów. Z miękkiego i pluszowego pyszczka aż kipi miłość , a wysokość 40 cm sprawia, że to naprawdę duży niedźwiadek. Co sprawia, że ten produkt, który idealnie sprawdzi się jako prezent na dzień kobiet, jest tak wyjątkowy? T-shirt w który miś jest ubrany, to element na którym można wykonać dowolny nadruk! Wybierasz jeden z przygotowanych motywów, dodajesz własną personalizację jak na przykład imię żony lub ważną dla was datę i gotowe! Kolejnym romantycznym bestsellerem jest poduszka z własnym nadrukiem. Wyobraź sobie, że Twoja żona codziennie będzie zasypiała na poduszce z Twoim zdjęciem lub romantycznym wyznaniem. Poszewka wykonana jest z przyjemnej w dotyku mikrofibry, a wnętrze z miękkiego puchu. To doskonały prezent dla zony, nie dość, że praktyczny, to jeszcze romantyczny i na dodatek dający komfort. Ponownie, cóż za wyjątkowe połączenie!

Personalizowany prezent dla żony – czy jest trwały?

Zamawiając prezenty dla żony w Gifted możesz być pewien, że wręczysz upominek wykonany z wysokiej jakości materiałów wraz z trwałą personalizacją. W przypadku znakowania artykułów takich jak opisywany miś pluszowy oraz poduszka z nadrukiem, używamy techniki sublimacji. Nie wiesz co to takiego? Już wyjaśniam! Wykorzystując specjalny tusz, na dedykowaną kalkę transferową nanoszona jest grafika, a następnie, przy użyciu pras sublimacyjnych, używając do tego bardzo wysokiej temperatury, grafika jest przenoszona na znakowany produkt. Tusze sublimacyjne, to barwniki, które wiążą się z włóknami w wybranym artykule. Podczas dociskania prasy, a co za tym idzie papieru z grafiką do produktu, barwnik zostaje podgrzany, przez co zmienia swój stan skupienia, włókna w produkcie otwierają się, przyjmując barwnik, który przenika do ich wnętrza. W chwili, gdy produkt przestaje być poddawany wysokiej temperaturze, włókna ponownie się zamykają, trwale przyjmując barwnik sublimacyjny. Finalnie otrzymywany jest artykuł z grafiką o wysokim nasyceniu kolorystycznym, która jest niewyczuwalna w dotyku. Sublimacja, to jedna z najtrwalszych metod nadruku na świecie dlatego gwarantujemy, że nadruk się nie zetrze, nie wykruszy lub nie popęka.