Dla nauczyciela

Sortowanie: Wyniki: 11 Typ produktu:

Prawdopodobnie w życiu każdego z nas szkoła odgrywa lub odegrała większą albo mniejszą rolę. Niektórzy są w trakcie tej przygody, a inni już ją zakończyli. Kilkanaście lat edukacji, to czas niełatwy i ważne, aby mieć przy sobie życzliwych i pomocnych ludzi. Gdyby nie zaangażowanie, walka i determinacja, to ciężko byłoby sobie poradzić w stawianiu czoła wszystkim szkolnym wyzwaniom. Aby poradzić sobie z tym ogromnym wyzwaniem nie wystarczą upór i zagryzane zęby. Starania rodziców mogą również nie być wystarczające, jeżeli nie ma obok osoby, bez których nauka byłaby niemożliwa. Warto podziękować za ten trud i codzienne wsparcie ofiarując prezent dla nauczyciela. Na co się zdecydować? Personalizowany kubek ze słownym podziękowaniem lub klasowym zdjęciem, to jedna z wielu ciekawych propozycji.


Wybieramy najlepszy upominek dla nauczyciela

Niebanalnym, a bardzo ciekawym produktem jest fartuch kucharski. Jeżeli pedagog, którego chcesz obdarować, poza pasją do nauki, jest także miłośnikiem gotowania, to taki prezent dla nauczycieli będzie odpowiednim wyborem. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny o gramaturze aż 195g/m2. Co najważniejsze, fartuch możesz wzbogacić o dowolną personalizację, co sprawia, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Sprawdź przygotowane przez nas wzory lub samodzielnie spersonalizuj wybrany artykuł.

Szklane prezenty dla nauczycieli

Pozostając nieco w tematyce kuchni i gotowania, polecam absolutnie wyjątkowy produkt jakim jest kieliszek do wina. Produkt wykonany został w 100% z wysokiej jakości szkła hartowanego, co nie jest spotykane w większość kieliszków dostępnych na rynku. Gwarantuje to większą trwałość i wytrzymałość podczas użytkowania. Kieliszek posiada wymiary 24 x 9 cm oraz pojemność 300 ml. Cała magia ukryta jest w personalizacji, którą może być dowolny tekst lub grafika przygotowana w całości przez Ciebie. Personalizowany kieliszek do wina może posiadać dwustronny grawerunek. Tą samą techniką może zostać oznakowany słoik na ciastka. Posiada on szczelną pokrywkę, która pozwala na skuteczne zamknięcie produktu i odizolowanie zawartości. Oba produkty, to świetni kandydaci na prezenty dla nauczycieli.

Jaki prezent dla nauczyciela?

Innymi niebanalnymi pamiątkami, które doskonale sprawdzą się jako prezenty na dzień nauczyciela, są wspaniałe ramki na zdjęcia. W ofercie posiadamy kilka modeli. Moim zdaniem absolutnie genialną opcją są ramki kamienne o nieregularnych kształtach i wyjątkowej strukturze materiału. Zostały one wykonane w 100% z naturalnego granitu! Do wyboru masz aż 3 wymiary: 12x22 cm, 18x18 cm oraz 22x12 cm. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz także ramkę wykonaną w całości ze wzmocnionego szkła hartowanego o wymiarach 20x20 cm oraz szklaną ramkę o wymiarach 13x 18 cm osadzoną w eleganckiej czarnej oprawie z efektem połysku. Fotografie lub inne grafiki nanoszone są na odpowiedni element metodą sublimacji, co gwarantuje wyraziste odwzorowanie kolorów oraz wysoką wytrzymałość nadruku.

Wyjątkowy prezent dla wychowawcy

Jeśli kończysz swoją przygodę ze szkołą, to pamiętaj koniecznie o wychowawcy. To on przez czas waszej wspólnej pracy dbał o dobrą atmosferę, bronił Cię, gdy była taka potrzeba i pomagał w kryzysowych sytuacjach. Spraw mu wyjątkowy prezent dla wychowawcy. Świetnie nada się tutaj kubek z nadrukiem, to jednocześnie niebanalny i praktyczny prezent. Wyobrażasz sobie? Codziennie rano, pijesz ulubiony napój w kubku, na którym nadrukowana została klasowa fotografia, cytat z książki lub zabawny cytat? Dzień od razu staje się lepszy! Wręczając taki upominek dasz siebie zapamiętać z bardzo pozytywnej strony. Jego magia płynie z jedynego w swoim rodzaju nadruku. Produkty oferowane w Sklepie wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Ucho kubka nie nagrzewa się przez co picie w nim nawet bardzo gorących napojów jest komfortowe i przyjemne. Kubki ze zdjęciami, to prawdziwy bestseller! Pamiętaj, aby wybrać w koszyku eleganckie pudełko prezentowe. Wyjątkowe opakowanie w połączeniu z unikalną zawartością sprawią, iż możesz być pewien, że podarunek będzie cieszył obdarowanego przez wiele lat!