Prezent na komunię

Sortowanie: Wyniki: 1 Typ produktu:

Prezenty na komunię

Sakrament Komunii Świętej, to jeden z najważniejszych i najbardziej podniosłych momentów w życiu. Wiele miesięcy przygotowania do tego, aby w końcu móc przystąpić w pełni do Eucharystii i uczestniczyć we wszystkich jej elementach. Jest to swoisty kolejny etap duchowego życia i kamień milowy w budowaniu głębszej więzi i relacji z Bogiem. To wielkie przeżycie duchowe dla młodego człowieka, który do tego sakramentu przystępuje, ale także dla jego najbliższej rodziny. Uroczystość ta jest niezwykle podniosłym wydarzeniem, które ma miejsce tylko raz w życiu każdego człowieka. Niezwykle ważne jest więc, aby celebrować ten dzień w taki sposób, aby na zawsze pozostał w pamięci. Istotne jest także, by rozładować nerwy i stres, który zazwyczaj pojawia się w tego typu sytuacjach. Jak tego dokonać? Podaruj dziecku personalizowany prezent na komunie. To doskonały pomysł, który nie tylko da chwilową radość, ale będzie także piękną pamiątką tego ważnego dnia.


Duży miś pluszowy - miękki i gotowy go przytulania

Pierwszą propozycją prezentu, jest miś pluszowy duży. To rewelacyjny pomysł na dzieci, których świat gier komputerowych nie pochłonął w całości i lubią bawić się pluszakami. Efekt WOW jest prawie pewny ponieważ wysoki na 40cm niedźwiadek jest ubrany w białą koszulkę, którą możesz spersonalizować i dodać na niej dowolny napis. Z pewnością jest to prezent niebanalny i zaskakujący. Nadruk na koszulkę nanoszony jest techniką sublimacji, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość nadruku. Ta propozycja, to świetny pomysł na prezent na komunię dla dziewczynki. Jeśli uważasz, że duża maskotka jest faktycznie za duża, to sprawdź również mniejszą wersję, która mierzy około 25 cm wysokości.

Zestaw piśmienny - klasyczny gift z własnym grawerem

Jeżeli chcesz, aby podarunek z tej okazji wytrzymał próbę czasu, był elegancką pamiątką, ale nie masz pomysłu na to jakie prezenty na komunie kupić, to rozwiązaniem jest zestaw piśmienny z grawerem. W ofercie Gifted znajdziesz między innymi dwa kultowe i ponadczasowe zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Taki prezent, choć być może będzie doceniony kilka lat po samej komunii świętej, z pewnością zostanie doceniony i będzie długo służył osobie, której go podarujesz. Pierwszy z dostępnych kompletów, to zestaw, na który składa się wysuwany długopis oraz piórko kulkowe. Oba elementy są w drewnianej oprawie, a zamknięte zostały w etui, które również zostało wykonane z naturalnego drewna. Druga propozycja, to bardziej ekskluzywna wersja ponieważ drewniane pudełko zostało wykonane z drewna różanego, co nadaje mu większego prestiżu. W zestawie znajduje się długopis z obrotowym mechanizmem oraz pióro wieczne. Najważniejszym elementem tego produktu, który świetnie nadaje się jako prezent na komunię dla chłopca, jest personalizowany grawerunek. Wykonujemy go na wieku opakowania, co gwarantuje, że zawsze przy korzystaniu z zestawu, obdarowana osoba spojrzy na umieszczoną grafikę i przypomni sobie swoją pierwszą komunię świętą.

Kubek z własnym nadrukiem, pamiątka na lata

Kolejną propozycją pamiątki, która będzie służyć przez wiele lat jest wyjątkowy kubek z własną personalizacją. To ona sprawia, że prezent na komunię 2021 nie jest kolejnym kubkiem w kuchennej szafce, tylko piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Wszyscy mamy świadomość, że prezenty się powtarzają i niejednokrotnie zdarza się tak, że obdarowana osoba otrzymuje kilka identycznych rzeczy. Można powiedzieć, że prezent to nie wszystko, że liczą się chęci. Naturalnie, natomiast, gdy już poświęcasz swój czas i pieniądze, to prawdopodobnie zależy Tobie na tym, aby wspomnianą oryginalność zachować. Kubek z personalizowanym nadrukiem, to złoty środek, który pozwoli na bezproblemowy wybór wyjątkowego podarunku, który nie zostanie odstawiony na półkę z napisem „nietrafione prezenty”. Kubek z nadrukiem, to jeden z naszych bestsellerów jeśli chodzi o produkty prezentowe. Nasi Klienci przekazują nam, że te wyjątkowe podarunki są regularnie użytkowane i sprawiają wiele radości. Kubek wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki. Ucho kubka nie nagrzewa się przez co picie w nim nawet bardzo gorących napojów jest komfortowe i przyjemne.