Prezenty na parapetówkę

Sortowanie: Wyniki: 10 Typ produktu:

Wynajem lub kupno mieszkania bądź domu, to za każdym razem ważne wydarzenie w życiu człowieka. Zmiana miejsca zamieszkania często wiąże się z pewnym stresem i obawami, a jednocześnie towarzyszy temu swego rodzaju ekscytacja i podniecenie. W takiej chwili rozpoczyna się nowy etap życia, choć oczywiście nie każdy podchodzi do tego w taki sposób. Poszukiwanie nowego miejsca trwa często nawet miesiącami. Wizyty, oglądanie mieszkania lub domu, sprawdzanie lokalizacji, otoczenia, dostępność infrastruktury, to wszystko towarzyszy na etapie wybierania nowego lokum. Niezależnie od tego, czy kupuje się nowe, czy używane, a może wynajmuje lub nawet buduje dom, to gdy wszystko będzie gotowe następuje moment „chrztu” nowego miejsca czyli parapetówka. Jeżeli wybierasz się na taką imprezę, to wiedz, że warto wręczyć gospodarzom drobny upominek. Jeżeli jeszcze nie wiesz co wybrać, to sprawdź nasze propozycje, które idealnie sprawdzą się jako prezent na parapetówkę.


Co kupić na parapetówkę?

Wybierając najlepszy pomysł na prezent na parapetówkę często wygrywało „coś do domu”. Najczęściej była to roślina doniczkowa lub świeczka, a rzadziej wyposażenie kuchni lub drobny sprzęt AGD. Prawda jest niestety taka że gospodarz czyli osoba obdarowana często nie ma co z takim podarunkiem zrobić. Najlepszy pomysł, to stworzenie przez niego listy potrzebnych rzeczy. Jeśli jednak takiej nie ma, to nie ryzykuj kupowania dodatków dekoracyjnych lub innego wyposażenia ponieważ może to zwyczajnie nie pasować do stylu w jakim jest lub będzie urządzone mieszkanie bądź dom. Prawdopodobnie nie wiesz też jaki rozmiar ma kołdra więc nie kupuj pościeli, ani innych przypadkowych drobiazgów. Wybierz coś neutralnego, a jednocześnie wyjątkowego. Nienachalnego i prostego w swojej formie, ale jedynego w swoim rodzaju. Kupując oryginalne prezenty na parapetówkę, masz pewność, że sprawisz radość osobie, którą chcesz obdarować.

Najlepsze prezenty na parapetówkę

Niebanalnym i zaskakującym upominkiem są personalizowane puzzle. W ofercie dostępnych jest kilka wariantów i modeli. Puzzle posiadają od 70 do aż 250 elementów o zróżnicowanych kształtach i rozmiarach. Nadruk może być wykonany na całej powierzchni, czyli jest to tak zwany fullprint. Grafika nanoszona jest na produkt techniką sublimacji, która zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość grafiki oraz bardzo dobre odwzorowanie żywych kolorów. Same elementy są lakierowane, co nadaje puzzlom elegancji. Jeżeli chcesz kupić śmieszny prezent na parapetówkę, to w tej roli doskonale sprawdzi się magnes na lodówkę. Produkt ten kojarzy się z pamiątką z podróży. Nawiąż więc do tego skojarzenia i spraw, aby personalizacja nadrukowana na magnesie nawiązywała do wspólnych wojaży lub przeżytych doświadczeń. Dostępny w kilku rozmiarach i kształtach magnes, to jednocześnie zabawny i elegancki prezent na parapetówkę.