Prezenty dla szefa

Sortowanie: Wyniki: 47 Typ produktu:

Chcesz wybrać prezent dla szefa i szefowej, ale nie wiesz na co się zdecydować? Sprawdź nasze propozycje i wybierz elegancki prezent dla szefa. Urodziny, wieloletnia praca w firmie to wyjątkowe dni w życiu każdego z nas, w końcu jest to jubileusz naszego przyjścia na świat lub pracy w organizacji. Oczywiście, nie każdy lubi huczne imprezy, a im większa od 18 liczba przeżytych lat tym częstsza i bardziej zauważalna staje się niechęć do ich obchodzenia. Niektórzy również nie chwalą się tym, że przepracowali w firmie 15 lat. Czy słusznie, czy nie, nie nam to oceniać. Pewna jest jednak jedna rzecz - złożenie życzeń i wręczenie choć drobnego upominku, to zawsze miły gest.

Kubek termiczny z tłoczeniem | Lekarz
Jutro u Ciebie!
Promocja
Niebieski
Czerwony
Zielony
Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 48h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.

Kubek termiczny z tłoczeniem | Programista
Jutro u Ciebie!
Promocja
Niebieski
Czerwony
Zielony

Jaki prezent dla szefa wybrać?

Część z nas lubi czas wyboru prezentu i ekscytuje ich radość z planowania niespodzianki, druga część z nas nie przepada za szukaniem inspiracji. Dlatego zamiast zastanawiać się co kupić szefowi zdecyduj się na nasze propozycje. Na przykład zestaw piśmienny z grawerem. To doskonały prezent dla szefa - elegancki i prestiżowy. Tak się składa, że w naszej ofercie znajdziesz dwa kultowe i ponadczasowe zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Równie interesującą opcją, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla szefa na urodziny są piękne skrzynki i zestawy na wino oraz akcesoria ze szkła takie jak karafki i zestawy do whisky. Zdecyduj się już dziś, złóż zamówienie, a my dostarczymy je tak szybko jak to możliwe.

Prawie wszyscy ludzie pracują, to dość oczywiste i normalne, zdecydowana większość pracuje dla kogoś i ma swojego szefa i to także nie jest zaskoczenie. Jednak czasem bywa tak, że praca staje się drugim domem, a kierowniczka drugą matką lub ciotką. Jeżeli masz to szczęście i pracujesz w miejscu, do którego idziesz co dzień z przyjemnością, a atmosfera jest lepsza niż rodzinie, to dbaj o to. W takim przypadku warto za stworzenie takiego wyjątkowego miejsca podziękować. Jeżeli więc chcesz wybrać prezent dla szefowej, ale nie wiesz na co się zdecydować, to sprawdź przygotowane przez nas propozycje i wybierz elegancki prezent dla szefowej. Urodziny, wieloletni staż w firmie i obchodzony z tej okazji jubileusz, czy awans, to wyjątkowe dni w życiu każdego z pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska. Jeśli Twoja szefowa będzie w najbliższym czasie obchodzić taką uroczystość, to zaplanuj dla niej coś niezwykłego. Oczywiście, nie każdy lubi huczne imprezy. Niektórzy również nie chwalą się tym, że przepracowali w firmie 15 lat. Czy słusznie, czy nie, to sprawa wtórna. Pewna jest jednak jedna rzecz - złożenie życzeń i wręczenie choć drobnego upominku, to niesamowicie miły gest. Dlatego już dziś wybierz prezent dla kierowniczki.

Jaki prezent dla szefowej wybrać?

Część z nas lubi czas wyboru prezentu i ekscytuje ich radość z planowania niespodzianki, druga część natomiast szczere nie znosi lub co najmniej nie przepada za szukaniem inspiracji i ostatecznie właściwego upominku. Dlatego zamiast zastanawiać się co kupić, zdecyduj się na nasze propozycje i w ten sposób złóż oryginalne życzenia dla szefowej. Pierwsza z propozycji, to klasyczny i ponadczasowy zestaw piśmienny z personalizowanym grawerunkiem. To doskonały prezent dla szefowej - elegancki i prestiżowy. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli tego kultowego już artykułu. To co je łączy, to wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o każdy najmniejszy detal. Równie interesującą opcją, która idealnie sprawdzi się jako prezent dla szefowej na urodziny są piękne skrzynki i zestawy na wino oraz akcesoria ze szkła takie jak karafki szklane. Zdecyduj się już dziś, złóż zamówienie, a my dostarczymy je tak szybko jak to możliwe.

Pomysły na prezent dla szefowej

Jeżeli masz to szczęście, że Twoja szefowa ma do siebie duży dystans, a wasze relacje są zbudowane także na gruncie prywatnym, to wybierz zabawny upominek, który wywoła uśmiech za każdym razem, gdy obdarowana osoba weźmie go do rąk. W ten schemat idealnie wpisuje się kubek dla szefowej. Wystarczy, że wybierzesz któryś ze stworzonych motywów graficznych, następnie dodasz personalizację i gotowe! Kubek z nadrukiem, to jednocześnie niebanalny i praktyczny prezent. Wyobrażasz sobie? Codziennie rano, obdarowana osoba pije ulubiony napój w kubku, na którym nadrukowane zostało jej imię, cytat z książki lub fragment ukochanej piosenki. Wtedy dzień od razu staje się lepszy!