Prezenty dla męża

Sortowanie: Wyniki: 202 Typ produktu:

Szukasz wyjątkowego produktu, który sprawdzi się jako prezent dla męża, którego marzeniem z dzieciństwa jest bycie gwiazdą amerykańskiego kina, rodem prosto z najlepszego westernu? Już nie musisz więcej szukać ani odkładać jego marzeń na później ponieważ możesz sprawić mu niezwykły prezent - oldschoolową zapalniczkę benzynową. Klasyczny produkt z uchylanym wiekiem i krzesiwem sprawi, że Twój ukochany poczuje się, jakby przeniósł się wprost do czasów, gdy takie zapalniczki dopiero zaczynały wchodzić do powszechnego użytku. To prawdziwy prezent dla mężczyzny, a do tego premium w przystępnej cenie. Wielu widziało ten produkt w filmie, wtedy marzyło, aby go mieć, jednym ruchem otworzyć wieko i ujrzeć ten przyjemny snopek ognia, wydobywający się z wnętrza. Teraz nadszedł czas, aby spełnić to marzenie. Wybieraj dostępne w sklepie zapalniczki z nadrukiem i spraw wyjątkowy prezent na walentynki dla męża.


Klasyczne prezenty dla męża

Zapalniczka benzynowa, to fantastyczny prezent dla męża. Ma ona swoje korzenie w latach 20. XIX wieku. Za pierwszą zapalniczkę uznaje się lampę niemieckiego chemika, Johanna Döbereinera. Bazowała ona na zjawisku samorzutnego zapalania się wodoru. To był przełomowy moment w historii tego typu produktów. Choć mogłoby się wydawać, że zdecydowanie wcześniej innym materiałem, który dawał ogień w podobny sposób były zapałki, to okazuje się, że one zostały wynalezione tylko około 20 lat przed wspomnianym młodszym bratem, którym są zapalniczki na benzynę. Ta znajdująca się w naszej ofercie, to dokładnie taki model z jakiej korzystał Ojciec Chrzestny lub członkowie Rodziny Soprano. Zapalniczki takie uzyskują płomień w wyniku spalania benzyny, przechowywanej w absorbującym materiale, a wydobywanej na zewnątrz przy pomocy knota, od razu po otwarciu zapalniczki. Gasi się je poprzez zamknięcie, a zapalane są przy użyciu krzesiwa. Można je wielokrotnie napełniać. To idealny pomysł na prezent dla męża.

Wybierz wyjątkowy prezent dla męża

Kolejny fantastyczny produkt, który zda egzamin na przykład jako prezent dla męża na urodziny, to karafka szklana z personalizowanym grawerem. Grube hartowane szkło szanowanego polskiego producenta, to gwarancja dobrej jakości. Wszystkie modele produkowane są w naszym kraju, dlatego masz pewność, że karafka nie potłucze się przy pierwszym delikatnym stuknięciu o stolik lub. Ręcznie tworzone szklane butelki, to synonim dobrej, tradycyjnej rzemieślniczej pracy. Kiedy dodamy do tego wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujemy nowoczesny, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny produkt premium za niewielkie pieniądze. Oferowana karafka szklana ma pojemność 750 ml, a specjalnie zaprojektowany nietypowy kształt sprawia, że gdy jest wypełniona trunkiem, to nabiera wtedy jeszcze bardziej wyrazistego charakteru. To naprawdę elegancki podarunek, który możesz wręczyć także jako prezent dla męża na rocznicę ślubu. Jeżeli zależy Tobie na czymś bardziej okazałym, to kup zestaw do whisky. Poza karafką w jego skład wchodzą 2 szklanki, które również zostały wykonane z hartowanego szkła.

Najlepsze prezenty dla męża

Jeśli chcesz wybrać śmieszny prezent na urodziny dla męża, który ma dystans do siebie, to doskonałym pomysłem, jest kufel do piwa z nienachalnym zdobieniem. Do wyboru masz wiele przygotowanych propozycji. Wystarczy, że wybierzesz tą najlepszą, dodasz personalizację czyli na przykład imię osoby, którą chcesz obdarować i gotowe! Do wytworzenia tego produktu również wykorzystano grube hartowane szkło Ręcznie tworzone szklane kufle, to prawdziwy rarytas. Kiedy dodasz do tego wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujesz nowoczesny, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny upominek, który z powodzeniem sprawdzi się też jako prezent dla męża pod choinkę. Oferowany kufel ma pojemność 660 ml więc spokojnie zmieści się do niego ulubiony trunek wraz z pyszną białą pianą. Taki prezent z pewnością zapadnie obdarowanemu w pamięci. Tym bardziej jeśli będzie to kufel z eleganckim zdobieniem. Ponadto może być to prezent użytkowany na co dzień. Nie tylko jako naczynie do napojów procentowych, ale także do wody lub soku.