Prezenty dla taty

Sortowanie: Wyniki: 176 Typ produktu:

Jeśli ktoś przeprowadziłby ankietę dotyczącą łatwości znalezienia i wybrania tego jednego jedynego podarunku, który ucieszy osobę, którą chcemy obdarować i zadałby pytanie o najlepszy pomysł na prezent dla taty, to prawdopodobnie najczęściej padającą odpowiedzią byłoby „nie wiem, co wybrać”. Z doświadczenia naszych klientów wiemy, że z kwestią oryginalności upominków bywa czasem bardzo ciężko i trudno podjąć właściwą decyzję. Dlaczego tak jest? Już samo podjęcie ostatecznej decyzji sprawia niemały kłopot, nie wspominając o etapie przygotowania listy upominków branych pod uwagę. Podarunki się powtarzają i niejednokrotnie zdarza się tak, że obdarowana osoba otrzymuje kilka identycznych produktów. Oczywiście, to jaki prezent dla taty wybierzesz to nie wszystko, najważniejsze są dobre chęci. Natomiast z doświadczenia klientów wiem, że gdy ktoś poświęca swój czas i pieniądze, to zależy mu na tym, aby zachować oryginalność. Gdzie więc znaleźć złoty środek, który pozwoli na bezproblemowy wybór wyjątkowego podarunku? Rozpocznij poszukiwania od przejrzenia propozycji, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Gifted i wybierz ten najlepszy, który sprawdzi się na przykład jako prezent dla taty na urodziny.


Jaki prezent dla taty będzie najlepszy?

Ustaliliśmy już, że warto znaleźć wyjątkowy prezent dla taty. Wobec tego pojawia się pytanie - jak to zrobić? Ważne jest, aby wybrać upominek, który będzie pasował do rangi uroczystości i jednocześnie będzie jej symbolem. Doskonałym pomysłem, który spełnia te czynniki jest kufel do piwa z stylowym zdobieniem. Do wyboru jest wiele przygotowanych wzorów graficznych. Wystarczy, że wybierzesz ten najlepszy, dodasz personalizację czyli na przykład imię taty i gotowe! Grube hartowane szkło znanego i poważanego polskiego producenta, to gwarancja dobrej jakości. Produkt wytwarzany jest w Polsce, w manufakturze, która działa na rynku już przeszło 40 lat.. Gdy dołączysz do takiego produktu wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujesz nowoczesny, absolutnie unikatowy i jedyny w swoim rodzaju upominek, który z na pewno sprawdzi się jako prezent na święta dla taty. Oferowany kufel ma pojemność 660 ml więc spokojnie zmieści się do niego ulubiony napój. Ten gift z pewnością zapadnie Twojemu tacie w pamięci. Tym bardziej jeśli będzie to kufel z eleganckim zdobieniem. Ponadto może być to prezent użytkowany na co dzień. Nie tylko jako naczynie do napojów procentowych. Najbardziej niekonwencjonalnym sposobem użytkowania tego produktu jest wykorzystywanie go jako wazon. W tej roli również sprawdza się wyśmienicie.

Personalizowany prezent dla niego

Znakowanie grawerem laserowym, to obecnie jedna z najbardziej pożądanych i najczęściej wybieranych metod znakowania gadżetów. Kiedy więc wybierasz prezent dla taty na urodziny, to zamów produkt, na którym możliwe jest wykorzystanie tej metody nadruku. W trakcie wykonywania grawerunku, materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę lasera, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia powierzchni materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie wielu drobnych detali z ogromną precyzją. Praktycznie wszystko, co może być naszkicowane, może zostać wygrawerowane za pomocą lasera. Całe piękno przedmiotu z tym rodzajem personalizacji uwidaczniane jest w momencie, gdy proces jest już zakończony. Ta metoda znakowania zdecydowanie kojarzy się z produktami premium. Faktycznie tak jest ponieważ efekt jaki uzyskuje się po wykonaniu grawerunku podnosi wartość produktu kilkukrotnie. Co jednak ważne, w Gifted nie przekłada się to na cenę. Personalizowany grawerunek otrzymujesz od nas w cenie produktu! Nie czekaj tylko już teraz złóż zamówienie na produkt, który może posłużyć jako prezent dla taty pod choinkę. Wyraź w ten sposób swoją miłość i podziękuj za troskę i opiekę jaką otacza Cię od lat. Pomyśl jak wiele w życiu zawdzięczasz właśnie niemu. Warto to docenić.