Prezenty dla chłopaka

Sortowanie: Wyniki: 211 Typ produktu:

Gdyby przeprowadzić uliczną sondę w sprawie łatwości znalezienia i wybrania odpowiedniego podarunku i zadano pytanie o najlepszy pomysł na prezent dla mężczyzny, to najczęściej występująca odpowiedzią byłaby ta, że z kwestią oryginalności prezentów bywa czasami bardzo ciężko i nie wiadomo na co się zdecydować. Z czego to wynika? Już samo podjęcie decyzji sprawia niemały kłopot. Podarunki się powtarzają i niejednokrotnie zdarza się tak, że obdarowana osoba otrzymuje kilka identycznych. Oczywiście, to jaki prezent dla mężczyzny wybierzesz to nie wszystko, zawsze liczą się chęci. Natomiast jestem przekonany, że, gdy poświęcasz swój czas i pieniądze, zależy Tobie na tym, aby wspomnianą oryginalność zachować. Gdzie więc znaleźć złoty środek, który pozwoli na bezproblemowy wybór wyjątkowego podarunku, który nie zostanie odstawiony na półkę? Warto poszukać nieszablonowych pomysłów i wybrać te najbardziej oryginalne.


Jaki prezent dla mężczyzny wybrać?

Skoro już ustaliliśmy, że warto znaleźć wyjątkowy prezent dla mężczyzny, to pojawia się pytanie - jak to zrobić? Ważne jest, aby wybrać gift, który będzie pasował do rangi uroczystości i jednocześnie będzie pewnym symbolem. Doskonałym pomysłem, który spełnia te czynniki jest kufel do piwa z nienachalnym zdobieniem. Do wyboru masz wiele przygotowanych propozycji. Wystarczy, że wybierzesz tą najlepszą, dodasz personalizację czyli na przykład imię osoby, którą chcesz obdarować i gotowe! Grube hartowane szkło renomowanego polskiego producenta, to gwarancja dobrej jakości. Produkt wytwarzany jest w Polsce, w manufakturze, której tradycje sięgają końca lat 80. ubiegłego wieku. Ręcznie tworzone szklane kufle, to synonim dobrej, tradycyjnej rzemieślniczej pracy. Kiedy dodasz do tego wyjątkowy grawerowany motyw, to uzyskujesz nowoczesny, absolutnie unikatowy i niepowtarzalny upominek, który z powodzeniem sprawdzi się jako prezent na dzień chłopaka i to za niewielkie pieniądze. Oferowany kufel ma pojemność 660 ml więc spokojnie zmieści się do niego ulubiony trunek wraz z pyszną białą pianą. Taki prezent z pewnością zapadnie obdarowanemu w pamięci. Tym bardziej jeśli będzie to kufel z eleganckim zdobieniem. Ponadto może być to prezent użytkowany na co dzień. Nie tylko jako naczynie do napojów procentowych, ale także do wody lub soku.

Personalizowany prezent dla niego

Znakowanie grawerem laserowym, to obecnie jedna z najbardziej pożądanych i najczęściej wybieranych metod znakowania gadżetów. Wybierając prezent dla niego, warto wybrać właśnie tę metodę wykonywania nadruku. W trakcie wykonywania grawerunku, materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę lasera, że - zależnie od czasu ekspozycji - dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu albo wyparowania i spalenia powierzchni materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie wielu drobnych detali z ogromną precyzją. Praktycznie wszystko, co może być naszkicowane, może zostać wygrawerowane za pomocą lasera. Całe piękno przedmiotu z tym rodzajem personalizacji uwidaczniane jest w momencie, gdy proces jest już zakończony. Ta metoda znakowania zdecydowanie kojarzy się z produktami premium. Faktycznie tak jest ponieważ efekt jaki uzyskuje się po wykonaniu grawerunku podnosi wartość produktu kilkukrotnie. Co jednak ważne, w Gifted nie przekłada się to na cenę. Personalizowany grawerunek otrzymujesz od nas w cenie produktu! Nie czekaj tylko już teraz złóż zamówienie na produkt, który może posłużyć jako prezent dla męża.

Klasyczny i oryginalny prezent dla mężczyzny

Zamów już dziś oldschoolową zapalniczkę benzynową. Klasyczny produkt z uchylanym wiekiem i krzesiwem sprawi, że obdarowywana osoba poczuje się, jakby przeniosła się wprost do lat 30. ubiegłego wieku. To absolutnie męski i doskonały prezent dla faceta. Oferowana zapalniczka, to dokładnie taki model, o jakim marzył prawie każdy chłopak, gdy w wyobraźni przenosił się do owianego mgłą Nowego Jorku lub Chicago i scen rodem z Ojca Chrzestnego. Zapalniczki takie uzyskują płomień w wyniku spalania benzyny, przechowywanej w absorbującym materiale, a wydobywanej na zewnątrz przy pomocy knota, od razu po otwarciu zapalniczki. Gasi się je poprzez zamknięcie, a zapalane są przy użyciu krzesiwa. Można je wielokrotnie napełniać. Dodatkowo na całej powierzchni może zostać wykonany grawerunek, który tylko doda zapalniczce niepowtarzalnego charakteru. To świetny prezent dla chłopaka na święta.