Nerki z nadrukiem

Sortowanie: Wyniki: 5

Proponowana przez nasz sklep torebka nerka to idealny wybór na drobny upominek dla osób aktywnych oraz spędzających dużo czasu poza domem. Nerka saszetka przydaje się w wielu trudnych sytuacjach, które mogą wydarzyć się podczas plenerowej wyprawy. Dzięki temu, że jest bardzo pojemna, spokojnie zmieszczą się w niej wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, które warto jest mieć zawsze przy sobie. Od teraz smartfon, dokumenty oraz pieniądze będą miały swoje jedno stałe miejsce na wszystkich wyprawach, bez obaw o ich zgubienie. Dodatkowo każda wyprodukowana przez nas nerka posiada personalizowany nadruk, którego treść ustalasz Ty sam, przez co w bardzo łatwy sposób możesz dostosować nerkę do Twoich potrzeb i zaprojektować wzór, którego potrzebujesz na daną okazję. Sprawdź całą kolekcję wzorów, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!


Nerki z personalizowanym nadrukiem już dostępne!

Nerka jako produkt odzieżowy swoją popularność zyskała całkiem niedawno, ponieważ zauważalny wzrost jej sprzedaży odnotowano na początku XXI wieku. Ludzie poszukiwali małego, praktycznego przedmiotu, dzięki któremu można w łatwy sposób przenosić ze sobą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W dzisiejszych czasach są to smartfony, kosmetyki i tego typu rzeczy, których zarówno kobiety jak i mężczyźni używają każdego dnia, by czuć się bezpiecznie i komfortowo. Produkt, który jest w naszej ofercie jest na tyle uniwersalny, że pasuje zarówno do mężczyzn jak i kobiet. Jego dokładne przeznaczenie możesz nadać dzięki personalizowanemu nadrukowi, za pomocą którego w kilka chwil sprawisz, że z pozoru zwykła nerka stanie się pięknym spersonalizowanym prezentem!

Jak nosić nerkę?

Sposobów na noszenie nerki jest dokładnie tyle ilu ma w danym okresie użytkowników. Tak naprawdę nie ma jednego, w 100% sprawdzonego sposobu na najwygodniejsze noszenie nerki z nadrukiem na prezent. Podstawowe miejsce, w którym ją nosimy to pas. Dzięki bardzo szerokiemu zakresowi regulacji bez problemu można ją dostosować do każdej sylwetki. W ostatnim czasie można również zauważyć głównie młodzież, która nosi saszetki nerki przewieszone przez ramię, zastępujący tym samym większą, mniej poręczną torbę!

Dlaczego warto kupić nerkę z nadrukiem w Gifted.pl?

Dziesiątki tematycznych wzorów, wiele opcji kolorystycznych produktu oraz wersja z nadrukiem na całej powierzchni to tylko kilka z podstawowych atutów tego wyjątkowego produktu jakim jest nerka z nadrukiem na prezent. Jeżeli szukasz wyjątkowej inspiracji na to, by sprawić komuś ze swoich bliskich niespotykany prezent na najbliższą okazję, to trafiłeś w idealne miejsce. Piękne nerki z nadrukiem już czekają na Ciebie. A jeżeli nerka z nadrukiem okaże się zbyt mała, to jeszcze nic straconego. W naszej ofercie znajdziesz piękne torby bawełniane z nadrukiem oraz większe, zapinane torby na ramię, na których również stworzysz swój spersonalizowany nadruk!