Prezenty dla gracza

Sortowanie: Wyniki: 6 Typ produktu:

Gry komputerowe przestały być już pasją dzieci. Teraz, mocno jak nigdy wcześniej przenikają do świata realnego. Fabuła i tematyka najpopularniejszych gier wychodzi ze szklanego ekranu monitora i nabiera całkiem nowych barw. Mamy rok 2020 i gry, to już nie archaiczne silniki graficzne lub proste, nieangażujące historie. Dzisiaj większość wydawanych pozycji, to projekty przemyślane, tworzone nierzadko po kilka lat. Profesjonalizacja rynku, rozwój e-sportu oraz coraz większe nakłady finansowe przekazywane na realizację i promocję takich przedsięwzięć, w znaczny sposób przyczyniły się do poszerzenia grona graczy i zainteresowanych tematyką gier. Jeżeli należysz do gamingowej rodziny lub znasz kogoś, czyją pasją są właśnie gry i nie wiesz jaki upominek kupić mu na zbliżającą się okazję, to sprawdź nasze prezenty dla gracza.


Jaki prezent dla gracza wybrać?

Jeżeli zależy Tobie na tym, aby prezent dla gracza, który chcesz kupić był oryginalny, to dobrze trafiłeś! W Gifted dbamy o to, aby obdarowana osoba była zachwycona otrzymanym upominkiem. Ważnym dodatkiem i niebanalnym prezentem, którego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego komfortu i ergonomii jest podkładka pod mysz. Jeżeli Tobie lub bliskiej osobie od zawsze podobały się personalizowane podkładki najlepszych e-sportowców, to już dziś możesz być jak oni. Wybierz jeden z bestsellerowych motywów dostępnych w sklepie, uzupełnij pole personalizacji o nick gracza i gotowe - prezent dla gamera gotowy! Złóż zamówienie jak najszybciej, aby móc cieszyć się pełnią radości z gry. Podkładki zostały wykonane z wysokiej jakości gumy oraz poliestru i są dostępne w kilku rozmiarach. Wybrany motyw graficzny nanoszony jest na produkt techniką sublimacji.

Trwałe gadżety dla gracza komputerowego

Jeśli już musisz zrobić przerwę, aby napić się wody, to pamiętaj, że najlepiej smakuje ona jeśli masz kubek dla gracza. Ten gadżet z gamingowym motywem sprawi, że Twoje biurko nabierze zupełnie nowego charakteru. Do wyboru masz ponownie kilka modeli, które wzbogacone o personalizowane elementy sprawi, że wybrany kubek będzie jedyny w swoim rodzaju. Również w tym przypadku, do znakowania wykorzystywana jest technika sublimacji. Co to takiego? Przy użyciu tuszu, na specjalny papier transferowy nanoszona jest grafika, a następnie za pomocą pras sublimacyjnych, przy działaniu bardzo wysokiej temperatury, jest ona przenoszona na znakowany artykuł. Tusze sublimacyjne to po prostu barwniki, które wiążą się z włóknami poliestrowymi. Podczas dociskania papieru z grafiką do produktu, barwnik zostaje podgrzany, przez co zmienia swój stan skupienia ze stałego na gazowy, a włókna poliestrowe otwierają się, przyjmując barwnik, który przenika do ich wnętrza. W chwili, gdy produkt przestaje być poddawany wysokiej temperaturze, włókna ponownie się zamykają, trwale przyjmując barwnik sublimacyjny. Efektem końcowym procesu jest obraz o wysokim nasyceniu kolorystycznym, który jest niewyczuwalny w dotyku. Jest to także jedna z najtrwalszych metod nadruku na świecie. To technologia odpowiednia do takich produktów jak prezenty dla graczy.