Prezent dla trenera

Sortowanie: Wyniki: 6 Typ produktu:

Chcesz podziękować swojemu trenerowi za ciężką pracę jaką z Tobą wykonał? To fantastyczny gest, który z pewnością sprawi, że osoba, która dba o Twoją kondycję i dobre zdrowie poczuje się doceniona i być może dzięki temu będzie jeszcze bardziej starała się utrzymać Cię w jak najlepszej formie fizycznej. W dzisiejszych czasach, gdy każdy z nas jest zabiegany, ciężko utrzymać ciało w dobrej formie, dbać o dietę, regularne odżywianie i jeszcze ćwiczyć. Kolejną przeszkodą jest często brak znajomości typów ćwiczeń i lęk przed tym, że prędzej przysporzymy sobie problemów i nabawimy się kontuzji niż poprawimy formę. Z pomocą przychodzi jednak trener personalny, który zdejmie ciężar tych wszystkich obaw i przeprowadzi przez drogę dbania o swoje zdrowie. Jaki więc prezent dla trenera wybrać? Przekonaj się, co sprawi, że poczuje się doceniony!


Wybierz prezent dla trenera

Niezobowiązującym, acz oryginalnym upominkiem, który sprawdzi się jako podziękowania dla trenera jest kalendarz biurkowy. To jednak nie jest typowy, znany nam papierowy kalendarz w formacie A5 z kartkami na spirali. Ten kalendarz składa się z 5 elementów, z czego wszystkie wykonane są z wysokiej jakości bambusa. Datę, dni tygodnia oraz miesiące zmienia się obracając 4 kostki, które umieszczone zostały w masywnej podstawie. To nie tylko praktyczny gadżet, ale także ozdoba każdego biurka. Jeżeli chcesz kupić prezent dla trenera piłki nożnej, to kolejnym praktycznym upominkiem jest z całą pewnością pojemna torba sportowa. Wykonana została z wytrzymałych materiałów, które zapewniają długotrwałe użytkowanie i komfort podczas jej transportowania. Pasek posiada możliwość regulacji, a całość ma pojemność aż około 20 litrów. To jednak nie wszystko bo na dłuższym boku może zostać naniesiona personalizowana grafika nawiązująca do największego hobby trenera czyli sportu. Wybierz jeden z przygotowanych motywów, dodaj imię i wręcz unikalny upominek.

Jaki prezent dla trenera wybrać?

Pozostając w tematyce praktycznych upominków, które w przypadku osoby dbającej o swoją tężyznę fizyczną są najlepszym wyborem, ciekawą propozycją jest lunchbox ze sztućcami. Pojemnik wykonany jest ze stali nierdzewnej, a pokrywka i sztućce z bambusa. Połączenie tych dwóch surowców daje niesamowity efekt wizualny i całość prezentuje się naprawdę świetnie. Złóż życzenia dla trenera i wręcz mu taki przydatny prezent. Kolejny z serii praktycznych giftów jest kubek termiczny. Pojemność ponad 300 ml zapewni możliwość uzupełnienia płynów po treningu, a grawerowany wzór z personalizowanym elementem nada kubkowi niepowtarzalnego charakteru. Jako prezent dla trenera personalnego sprawdzi się także plecak workowy o pojemności około 5 litrów. Dzięki zastosowaniu techniki sublimacji, na powierzchni worka można wykonać bardzo trwały i niespierający się nadruk. Dodaj imię swojego trenera i gotowe! Worek posiada regulowane sznurki dzięki którym z łatwością można dopasować odpowiednią wysokość noszenia.