Personalizowane misie pluszowe

Sortowanie: Wyniki: 10 Typ produktu:

Pluszaki, bo o nich tutaj mowa, zawsze były wyjątkowo miłym upominkiem, niezależnie od tego od kogo go otrzymaliśmy lub komu go wręczamy. Jednym z bardziej oczywistych przeznaczeń tego wyjątkowego prezentu są urodziny najmłodszych członków rodziny, bo to oni najczęściej korzystają z tego typu zabawek. Jednak są też pewne uroczystości w ciągu roku, takie jak Walentynki czy Dzień Kobiet, w których pluszowe misie są mile widziane jako prezent dla najbliższych nam osób. Dzięki bardzo dużej różnorodności w tematyce wzorów i możliwości ich personalizacji oraz wyboru spośród kilku modeli pluszaków. możesz dopasować misia pluszowego z nadrukiem praktycznie do każdej okazji, na którą można wręczyć drugiej osobie ten wyjątkowy prezent. Dodatkowo na wybranych modelach misiów pluszowych jest możliwość wykonania haftu komputerowego, co z automatu nadaje temu produktowi rangę upominku premium. Sprawdź całą kategorię wzorów, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!


Pluszaki jak żywe tylko w Gifted.pl!

Oferta naszego sklepu została uzupełniona o pluszowe misie z nadrukiem już jakiś czas temu, ponieważ dostawaliśmy masę zapytań od naszych klientów, że brakuje im tego produktu w naszej ofercie. I o to na życzenie naszych fanów pojawiły się całkiem niedawno wyjątkowe pluszaczki które możemy znakować w dwojaki sposób - wszystko zależy od tego, który model najbardziej przypadnie Tobie do gustu. Maskotki misie są dostępne w różnych rozmiarach oraz nawiązują swoim wyglądem do najbardziej popularnych zwierząt domowych. W zależności od tego, czy chcesz mieć wielokolorowy nadruk czy znakowanie jakości premium, czyli haft komputerowy - oferta naszego sklepu zaspokoi każdą potrzebę, która pojawi się w kwestii wyboru odpowiedniego pluszaka dla dziecka na prezent lub po to, by sprawić mu miłą niespodziankę!

Jak zrobić pluszaka z nadrukiem?

W naszym sklepie to bardzo proste! Przygotowaliśmy specjalnie dla was całą kategorię ze wzorami na pluszowe misie po to, by jak najbardziej ułatwić wam wybór tego wyjątkowego prezentu. Personalizowane prezenty to zdecydowanie przyszłość całej branży prezentowej, dlatego już teraz umożliwiamy personalizację każdego produktu z naszej oferty. Wystarczy wybrać wzór, który najbardziej odpowiada naszym wymaganiom a następnie dokonać ekspresowej personalizacji na karcie produktu. To bardzo prosta czynność, przekonaj się o tym sam zamawiając piękne pluszaki misie na Gifted.pl!

Jak prać pluszaki?

Pluszaki tw rękach najmłodszych trafiają czasami do miejsc, do których zdecydowanie nie powinny, dlatego czasami warto zadbać o ich higienę i czystość, ponieważ mają one kontakt ze skórą najmłodszych. Dlatego też pluszaki z oferty Gifted.pl bez problemu można prać w pralce w standardowej temperaturze 30 stopni. Jeżeli obawiamy się tego, że miś pluszowy może farbować inne rzeczy w pralce, to możemy zapakować go w bawełniany woreczek - zostanie wtedy skutecznie wyprany i odświeżony, a pozostałe rzeczy z pralki nie ulegną zniszczeniu.

Gdzie kupić najlepszego pluszaka z nadrukiem?

Odpowiedź jest bardzo prosta i banalna - tylko na Gifted.pl! Ogromny wybór tematycznych wzorów do indywidualnej personalizacji, kilka modeli pluszaków oraz możliwość znakowania haftem komputerowym - to składowe naszej oferty na pluszowe misie, które dzięki Twojej kreatywności mogą w kilka chwil stać się wyjątkowym spersonalizowanym prezentem dla najmłodszych członków rodziny!