Personalizowane kieliszki do wina


Wino, czyli trunek uznawany przez wielu za napój bogów, w swojej najbardziej klasycznej wersji mieni się w ciemnoczerwonym, praktycznie bordowym kolorze. Spożywano je już w czasach antycznych, dlatego historia wina i jego przeróżnych odmian i gatunków jest bardzo długa i bogata. Od momentu jego powstania ludzie spożywają go z określonego naczynia, które w dzisiejszych czasach stanowi również świetny pomysł na prezent dla kobiety lub kogoś z naszych bliskich. Mowa tutaj o kieliszku do wina, który specjalnie na Twoje zamówienie zostanie okraszony pięknym grawerem, którym wykonamy wybrany przez Ciebie wzór. Ich tematyka jest bardzo zróżnicowana, ale jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Kieliszki do wina na prezent to wybór na miarę dzisiejszych czasów!Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Kieliszki do wina z pięknym grawerem na wyciągnięcie ręki!

Ten wyjątkowy produkt jakim są kieliszki do wina z grawerem jeszcze nigdy nie były tak łatwo dostępne jak teraz! Wystarczy, że znajdziesz pośród setek różnych propozycji odpowiedni dla Ciebie wzór, wpiszesz imię lub ksywkę drugiej osoby i gotowe. Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników dołoży wszelkich starań, by zamówione przez Ciebie kieliszki do wina były wykonane z największą możliwą starannością, dzięki czemu obdarowana nimi osoba będzie się nimi cieszyła przez długie lata racząc się lampkami wina podczas długich, zimowych wieczorów. Możliwe, że będziecie używać ich wspólnie więc warto rozważyć zakup dwóch lub więcej kieliszków, by nigdy nie zabrakło odpowiedniego szkła do spożywania tego zacnego, historycznego trunku!

Jakie kieliszki do wina?

Wszystko zależy od tego, czy potrzebujemy kieliszek do wina czerwonego czy raczej w naszej orbicie zainteresowań jest bardziej kieliszek do białego wina. W obu przypadkach nasz kieliszek z grawerem sprawdzi się idealnie, ponieważ jest pojemny i ma bardzo uniwersalny kształt. Przy wyborze odpowiednich kieliszków do wina warto kierować się kilkoma wskazówkami , które finalnie mogą okazać się bezcenne. Przede wszystkim należy wybrać kieliszki do wina wykonane ze szkła hartowanego, co sprawia że są bardziej wytrzymałe. Warto również sprawdzić pojemność jaką posiada wybrany przez nas kieliszek. Podpowiemy nieśmiało, że model, który jest dostępny w naszym sklepie ma pojemność serwowania ok. 350 ml, co znaczy tylko tyle, że butelka wina zostanie bardzo szybko opróżniona i konieczne będzie otwarcie kolejnej. Ale spokojnie, wieczór zawsze jest długi, więc przy odpowiednich okolicznościach druga butelka wina będzie wskazana!

Jak zapakować kieliszki do wina na prezent?

Prezenty na każdą okazję należy odpowiednio zapakować. Nie chodzi tutaj tylko o to, by przystroić dany produkt w ładny, tematyczny papier pakowy, ale również należy odpowiednio zabezpieczyć upominek, szczególnie jeżeli mamy do czynienia z czymś delikatnym. Kieliszek do wina jest wykonany z cienkiego szkła hartowanego, które przy nieodpowiednim traktowaniu może ulec zniszczeniu, czego żaden z nas by nie chciał, szczególnie w przypadku, gdy lampki do wina mają zostać wręczone na prezent. W takim przypadku warto zadbać o dedykowane opakowanie prezentowe, które w naszym sklepie jest dostępne za drobną opłatą. Dzięki temu unikniesz problemów z pakowaniem i otrzymasz od nas gotowy do wręczenia prezent, a będa nim piękne, personalizowane kieliszki do wina z Twoim własnym grawerem!

Gdzie kupić kieliszki do wina z grawerem?

Czytając ten tekst poniekąd odpowiedzieliście sobie sami na to pytanie. Jedyny słuszny wybór to kieliszki do wina z grawerem ze sklepu internetowego Gifted.pl, w którym znajdziecie całą masę personalizowanych prezentów, które podbiją serca naszych wiernych fanów. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy całą kategorię tematycznych wzorów na piękne kieliszki do wina, po to, by wybór był jak największy i dopasowany do potrzeb każdego naszego klienta!