Prezenty dla mamy

Sortowanie: Wyniki: 123 Typ produktu:

Jedna z najważniejszych, o ile nie najważniejsza kobieta w życiu każdego z nas – mama. Zasługuje na wszystko, co najlepsze dlatego w dniu urodzin lub imienin spraw Jej wyjątkową niespodziankę. Jaki jest najlepszy pomysł na prezent dla mamy? Każdy, który będzie wyrażał Twoje uczucia i wdzięczność za te wszystkie lata pomocy, wsparcia i bezwarunkowej miłości. Myślę, że większość z nas, z własnego doświadczenia wie, że sam prezent urodzinowy dla mamy nie ma aż takiego znaczenia. Ważniejsze jest to, co kryje się za wręczanym podarunkiem i co on symbolizuje. Jasne, można wybrać drogą biżuterię lub wyjazd do SPA, ale czy naprawdę o to chodzi? Czy prezent, który kosztował nas więcej czasu niż pieniędzy nie będzie bardziej wartościowy i nie sprawi większej radości? Opierając się na doświadczeniach własnych oraz naszych Klientów sądzę, że tak. Postaw więc na oryginalność, i niepowtarzalność. Wybierz na przykładprezent na dzień matki , który zapadnie w pamięć i wywoła pozytywne emocje.


Kubek z nadrukiem - praktyczny i wyjątkowy

Skąd pomysł na podarunek? Odpowiedź jest bardzo prosta! Każdy z nas codziennie używa kubka, pijąc kawę, herbatę, wodę czy ulubiony sok. Można więc połączyć jednocześnie dwie wyjątkowe cechy - niebanalność i praktyczność prezentu. Wyobraź sobie mamę, pijącą ulubiony napój w kubku, na którym umieszczona została wyjątkowa fotografia, cytat z książki lub fragment ukochanej piosenki. Jestem przekonany, że dzień od razu stanie się lepszy, a wspomnienia związane z kubkiem oraz nadrukowaną grafiką staną się tak żywe jak w dniu, gdy wręczałeś prezent dla mamy na urodziny, imieniny lub inną uroczystość. Kubek z własnym nadrukiem, to jeden z bestsellerów w naszym sklepie. Decydując się na niego, koniecznie pamiętaj, aby wybrać opcję zapakowania w pudełko prezentowe. Dzięki tej usłudze do Ciebie lub bezpośrednio do mamy dociera niepowtarzalny kubek zapakowany w eleganckie i stylowe opakowanie. Nasi Klienci przekazują nam, że te wyjątkowe podarunki są regularnie użytkowane i sprawiają wiele radości.

Skrzynka na wino - stylowy i kreatywny prezent

Jeżeli chcesz postawić na coś bardziej gustownego, to wybierz skrzynkę na wino z wyjątkowym grawerunkiem wykonanym na drewnianej skrzynce. Do wyboru masz kilka opcji, takich jak: klasyczna skrzynka wino, wersja lakierowana, zestaw do wina wraz z miejscem na butelkę, w którego skład wchodzi kołnierz, nalewak, korek do nalewaka, korek do butelki ikorkociąg oraz skrzynkę z zasuwanym wiekiem. Wszystkie wersje wykonane są z drewna brzozowego lub wysokiej jakości bambusa oraz pojedynczych elementów metalowych. Taki prezent na urodziny dla mamy sprawdzi się świetnie z uwagi na klasyczną formę i ponadczasowy design. Jeżeli już mowa o winie, to warto mieć je z czego wypić. Tutaj doskonale sprawdzą się personalizowane kieliszki do wina, które są doskonałym uzupełnieniem powyższej propozycji. Oba te produkty można wzbogacić o dowolny grawer, który nada produktowi osobistego charakteru.

Personalizowana ramka na zdjęcia - utrwal najważniejsze momenty

Mając u swego boku ukochaną mamę, chcesz sprawić taką niespodziankę, która nie będzie tylko ulotną chwilą, ale na co dzień przypomni o Twojej wdzięczności i miłości. Postaw na piękne personalizowane albumy na zdjęcia! Fotografia, to swoisty nośnik emocji. Element, który budzi radość, uśmiech i przywołuje radosne chwile. Dlaczego więc nie można by wyrazić miłości za pomocą wyjątkowej ramki do zdjęć? Co jest bardzo ważne, to to, ze nie otrzymujesz klasycznej ramki, w której umieszczasz fotografię. Ramkę możesz zaprojektować samodzielnie w prosty sposób, uruchamiając nasz intuicyjny kreator nadruków. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji. Zdaniem naszych Klientów, absolutnie genialną opcją są ramki kamienne o nieregularnych kształtach. Zostały one wykonane w 100% z naturalnego granitu, a do wyboru masz aż 3 wymiary. Ponadto w sklepie znajdziesz także ramkę wykonaną w całości ze wzmocnionego szkła hartowanego oraz ramkę o sadzoną w eleganckiej czarnej oprawie z efektem połysku. Fotografie lub inne grafiki nanoszone są na odpowiedni element metodą sublimacji, co gwarantuje wyraziste odwzorowanie kolorów oraz odpowiednią wytrzymałość nadruku.