Prezenty dla artysty

Sortowanie: Wyniki: 3 Typ produktu:

Szukasz pomysłu na wyjątkowy i niebanalny upominek dla bliskiej Tobie osoby, która ma duszę artysty, ale nie wiesz na co się zdecydować? Znalazłeś się w właściwym miejscu o właściwym czasie ponieważ mamy propozycje, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla artysty. Wybór upominku dla takiej osoby wcale nie jest prosty, właśnie dlatego postanowiliśmy ułatwić Tobie to zadanie. Osoby o artystycznej duszy mają nierzadko znacznie wyższą wrażliwość i poczucie estetyki dlatego ważne jest, aby prezent dla takiej osoby był dopasowany do jej upodobań i charakteru.


Prezent dla artysty – na co się zdecydować?

Wybierając prezent dla znajomego, przyjaciela, rodziny, zazwyczaj zależy Tobie, aby wręczony upominek sprawił tej osobie radość. To normalne i naturalne, że poświęcając swój czas i pieniądze oczekujesz i liczysz na pozytywną reakcję osoby obdarowanej. Chcąc zmaksymalizować szansę na osiągnięcie takiego efektu warto pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze, to odpowiednie dobranie prezentu do charakteru osoby. Jeżeli wybierasz prezent dla malarki, to zadbaj o to, aby był zachowywał on balans pomiędzy harmonią tej dziedziny sztuki, a praktycznością, którą powinien nieść za sobą upominek. Doskonałym przykładem kompromisu tych dwóch elementów jest kubek termiczny z grawerem. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Kompaktowe wymiary i pojemność 310 ml sprawiają, że to idealny towarzysz każdej jesienno-zimowej wędrówki. Dzięki grubym ściankom długo trzyma ciepło znajdującego się w nim napoju. Już teraz żaden spacer nie skończy się zmarznięciem bo zawsze pod ręką będzie ciepła kawa, herbata lub lemoniada.

Wybieramy prezenty dla artystów

Kolejne kreatywne i wyjątkowe prezenty dla artystów, to na przykład skrzynka na wino lub szklanka do whisky. Pierwsza propozycja, to klasyczne połączenie stylu i elegancji z wyrafinowaną formą. Skrzynka została wykonana z naturalnego drewna sosnowego o przyjemnym charakterystycznym zapachu. Zapięcie oraz zawiasy w kolorze złotym podkreślają piękno i dodają charakteru. We wnętrzu skrzynki znajduje się miejsce na standardową butelkę wina oraz wypełniacz, którym może być na przykład sianko. Połączenie naturalnych materiałów z ponadczasową formą, to doskonały pomysł na prezent dla artysty. Elegancka szklanka wykonana z wytrzymałego szkła hartowanego, to propozycja dla eleganckiego mężczyzny, który docenia proste kształty i wysoką jakość wykonania otaczających go rzeczy.

Wyjątkowy prezent dla artysty z personalizacją

Gdy dokonasz już wyboru tego najwłaściwszego upominku, to warto abyś zadbał o to, aby był to naprawdę wyjątkowy prezent. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy, że skorzystasz z możliwości personalizacji. Wszystkie z produktów dostępnych w sklepie mogą zostać wzbogacone o wyjątkowe zdobienie. W przypadku artykułów drewnianych, szklanych lub wykonanych ze stopów metalu stosowany jest grawer laserowy. Efekt, który można uzyskać dzięki wykorzystaniu tej metody za każdym razem jest fantastyczny. Delikatne i subtelne lub mocne i ostre żłobienie wykonane za pomocą wiązki lasera uwydatnia piękno produktu oraz sprawia, że staje się on wyjątkowy i niepowtarzalny. Dodaj imię bliskiej osoby lub ważną dla niej datę. To gwarancja udanego prezentu!