Prezent dla filmowca

Sortowanie: Wyniki: 1 Typ produktu:

Film jako dziedzina sztuki, to jedna z najbardziej powszechnych i popularnych form artystycznego wyrazu. Dociera też do szerokiego grona odbiorców, a dzięki rozwijającym się mediom społecznościowych staje się jeszcze częściej i intensywniej obecna w życiu codziennym każdego z nas. Za każdym wyprodukowanym filmem stoi sztab bardzo wielu ludzi, którzy odpowiadają za każdy z etapów jego realizacji. Takie osoby można określać mianem filmowców. Jeżeli więc znasz kogoś takiego i akurat zbliżają się jego urodziny, imieniny lub inna okazja i pragniesz sprawić mu niespodziankę, to zobacz na co się zdecydowa . Jeśli jest to osoba zabiegana i nie ma czasu na wypicie w domu cho by łyka kawy, czy herbaty, to dobrym pomysłem na prezent będzie kubek termiczny. Kilka kolorów do wyboru, grube ścianki zachowujące temperaturę napoju, duża pojemność, nowoczesny design oraz możliwość personalizacji. To wszystko sprawia, że kubek termiczny jest świetnym kandydatem na upominek dla filmowca.


Wybieramy najlepszy prezent dla filmowca

To właśnie wytwory kinematografii dostarczają nam codziennie wiele radości, uśmiech, ale także ukazują trudne, prawdziwe i smutne historie. Film nie boi poruszać się żadnych tematów dlatego dzięki masowej dostępności do możliwości obcowania z nim, jest tak ważnym elementem życia. Pierwsza propozycja z gatunku prezent dla filmowca, to portfel z grawerem. Oferowany produkt wykonany jest w całości z wysokogatunkowej skóry naturalnej w kolorze głębokiej czerni. Wewnątrz skrywa on kilka przegródek na różnego rodzaju karty, zapinaną na guzik kieszonkę na bilon oraz dwie komory główne, które sprawdzą doskonale przy przechowywaniu banknotów. Najbardziej niezwykła jest jednak możliwość wykonania na górnej części portfela grawerunku. Dzięki nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości skóry, grawer wygląda niemalże jak tłoczenie i podkreśla naturalne piękno produktu. Zdobienie otrzymujesz w cenie zakupu, a do tego wybrany motyw możesz jeszcze spersonalizować, dodając na przykład imię osoby, której pragniesz sprawić niespodziankę.

Jaki prezent dla filmowca wybrać?

Jeżeli zależy Tobie na możliwości wykonania na produkcie personalizowanego grawerunku, to zainteresować Cię może absolutnie fantastyczna piersiówka. Na jej froncie możesz zamówić wykonanie na przykład inicjałów oraz imienia i nazwiska osoby, której wręczysz ten prezent. Produkt posiada pojemność 180 ml, co daje gwarancją posiadania pod ręką odpowiedniego zapasu ulubionego trunku. Piersiówka wykonana jest ze stali nierdzewnej pokrytej czarnym błyszczącym lakierem. Całości dopełnia gustowne srebrzyste zamknięcie. Taki produkt, to niezwykle elegancki prezent, który z pewnością zostanie doceniony przez filmowca. Z goła inną propozycją, doskonałą dla osób ceniących sobie nowoczesne i praktyczne rozwiązania jest ładowarka bezprzewodowa, która jest kompatybilna z najnowszymi Androidami, iPhone’ami 8, X i nowszymi. Do jej stworzenia posłużył naturalny bambus dlatego poza wymiarem praktycznym jest to także designerski gadżet dla filmowca.