Prezent dla górnika


Górnictwo, to w Polsce bardzo ważna i wręcz strategiczna gałąź gospodarki. Zasadnicza część naszej energetyki oparta jest na węglu, który wydobywany jest w wielu polskich kopalniach. Gdyby nie praca wykonywana przez górników czyli osoby zajmujące się wydobyciem właśnie tego surowca, to w znakomitej większości kraj zostałby pozbawiony prądu. Szychta pod ziemią, to wiele godzin ciężkiej i wyczerpującej pod każdym względem pracy. Na Śląsku jest to często zawód wykonywany z pokolenia na pokolenie i nierzadko wiąże się z tym silna rodzinna tradycja. Taką trudną fizyczną pracę należy docenić, a możesz to zrobić chociażby z okazji Dnia Górnika, ale także jego urodzin, imienin, czy na przykład zakończenia kariery i w takim wypadku wręcz prezent na emeryturę. Wyraź swoją wdzięczność za podejmowane wyzwania i poświęcenie.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Jaki prezent dla górnika będzie odpowiedni?

Wybierając prezent dla górnika warto byś dopasował go do jego osobowości i charakteru. Dla miłośnika dobrego alkoholu ciekawym i praktycznym upominkiem może być piersiówka. Została ona wykonana ze stali nierdzewnej i pokryta lakierem w kolorze węgla. Całości dopełnia estetyczne srebrzyste zamknięcie. Pojemność produktu, to aż 180 ml, dzięki czemu osoba, którą chcesz obdarować będzie miała zawsze w pobliżu odpowiednią ilość ulubionego trunku. Na froncie piersiówki możliwe jest wykonanie stylowego grawerunku. Bestsellerowy wzór z inicjałami oraz imieniem i nazwiskiem osoby, którą chcesz obdarować, to będzie z pewnością strzał w dziesiątkę. Złóż życzenia dla górnika i wręcz mu taki personalizowany upominek, który na pewno wywoła uśmiech na jego twarzy. Pozostając w tej tematyce, to kolejnym produktem, który sprawdzi się między innymi jako prezent na odejście na emeryturę jest szklanka do whisky. Ten produkt o pojemności ponad 300 ml urzeka nie tylko stylem, ale także jakością wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale. Szklanka została wykonana ze szkła hartowanego w polskiej fabryce, która zajmuje się tym już od prawie 100 lat. W przypadku tego produktu również istnieje wygrawerowania wybranego wzoru ubogacając go o dowolną personalizację.

Najlepsze prezenty dla górnika

Złóż życzenia z okazji barbórki i podaruj górnikowi wyjątkowy portfel. Oferowany model został wykonany z wysokiej jakości skóry naturalnej. Dzięki dobrym gatunkowo materiałom fantastycznie przyjmuje grawerunek, który możliwy jest do naniesienia na froncie portfela. Prestiżowy prezent dla eleganckiego i praktycznego mężczyzny jak znalazł. Wewnątrz znajduje się kilka przegródek na karty, zapinana kieszonka na bilon oraz dwie duże przegrody, które z powodzeniem pomieszczą banknoty. Życzenia dla górnika na emeryturze może uzupełnić także oryginalny i pojemny lunchbox. Taki pojemnik na drugie śniadanie, czy obiad z pewnością przyda się osobie, która tyle czasu spędza w ciężkich warunkach i potrzebuje dużo energii i siły, aby swoją pracę wykonywać należycie. Pojemnik wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz naturalnego bambusa. W zestawie są także bambusowe sztućce.