Prezenty dla optymisty

Sortowanie: Wyniki: 9 Typ produktu:

Rozpoczynasz poszukiwania prezentu, ale nie wiesz od czego je zacząć i czy w ogóle właściwie ma to sens? Będąc na samym początku wyboru upominku powyższe pytanie jest całkowicie naturalne. Jak wynika z doświadczeń naszych Klientów, większość z nich, waha się, czy kupowanie upominku, zwłaszcza dla dalszej rodziny, czy znajomych lub wręcz obcych jest zasadne. Kolejnym pytaniem, po decyzji o tym, aby prezent zakupić, jest to, co wybrać i czym się sugerować. Jak sobie z tym wszystkim poradzi ? Rozwiązaniem zyskującym co raz większą popularność jest zwrócenie się z prośbą o pomoc do ekspertów zajmujących się doborem produktów pod kątem osobowości, czy zawodu osoby, którą chcemy obdarować. Jak to działa?


Jak wybrać właściwy prezent dla optymisty?

Pierwszym i najważniejszym etapem wyboru właściwego upominku jest określenie typu osobowości osoby obdarowywanej, czyli innymi słowy, jaka jest osoba, której wręczymy dany prezent. Ta kwestia wydaje się problematyczna tylko z pozoru. Wystarczy, że chwilę pomyślisz i z pewnością bardzo szybko znajdziesz właściwą i konkretną odpowiedź. Jeśli chcesz wręczyć wyjątkowy produkt osobie, która wspiera Cię swoim pozytywnym podejściem do świata i ludzi, patrzy z radością na otaczającą rzeczywistość i szklankę ma zawsze do połowy pełną, to już wiesz, że chcesz kupić prezent dla optymisty. W specjalnie przygotowanej kategorii znajdziesz wiele ciekawych i inspirujących propozycji. Pierwszą, na którą warto zwrócić uwagę jest plecak. Co ważne, zarówno dla kupującego jak i użytkownika, produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów tekstylnych. Posiada dwie komory, główną na laptop, książki, czy butelkę wody oraz drugą mniejszą na portfel, czy inne drobiazgi. Obie posiadają łącznie pojemność około 18 litrów. Jednak wyjątkowość plecaka nie polega tylko na porządnym wykonaniu, ale na unikalnym nadruku oraz możliwości personalizacji nanoszonego motywu graficznego. Jeżeli optymista, którego chcesz obdarować jest jednocześnie miłośnikiem podróży, to grafika z kompasem i jego imieniem z pewnością przypadnie mu do gustu.

Jaki upominek dla optymisty?

Kolejną wartą uwagi propozycją jest kubek termiczny. Każdy niepoprawny optymista podróżnik będzie szczęśliwy, gdy dostanie taki fantastyczny kubek. Produkt został wykonany z trwałej i odpornej na zużycie stali nierdzewnej. Ma pojemność aż 310 ml dlatego zmieści się do niego cały kubek pysznej aromatycznej kawy lub rozgrzewającej herbaty. Dzięki grubym ściankom, temperatura napoju utrzymywana jest na tyle długo, aby móc cieszyć się ciepłym napojem aż to ostatniego łyka. To jednak nie wszystko! Na powierzchni kubka możliwe jest wykonanie eleganckiego grawerunku. Wystarczy, że wybierzesz jeden z przygotowanych przez nas wzorów, dodasz imię osoby, którą chcesz uszczęśliwi , a całość dzięki technologii grawera laserowego zostanie naniesiona na wybrany artykuł. Inny niebanalny produkt, to głośnik bezprzewodowy z brelokiem. Dzięki wykończeniu z tkaniny oraz elementów gumowych i kompaktowym wymiarom, można go mieć zawsze przy sobie. Wbudowana bateria pozwala na 3 godziny odtwarzania muzyki.