Prezent dla magistra


Okres studiów, to według wielu najlepszy czas w życiu człowieka. Zapominając na chwilę o wszystkich obowiązkach, zajęciach, kolokwiach i egzaminach oraz udając, że nieprzespane noce i co najmniej 5 lat wypełnionych stresem nie istniało, można z całą mocą powiedzieć, że studia to absolutnie wyjątkowy okres. Niestety, to często ostatni moment na to, aby naprawdę zaszaleć. Tylko podczas studiów można dość swobodnie łączyć naukę, pracę, pasje i życie towarzyskie. W tym tak zwanym dorosłym życiu często brakuje już na to czasu. To oczywiście nie jest tak, że zaraz po skończeniu studiów wszystkie te możliwości zanikają, ale z całą pewnością wiele rzeczy się zmienia. Warto więc cieszyć się tym wyjątkowym czasem, póki ma się status studenta. Jeżeli sam nim jesteś lub pragniesz sprawić niespodziankę takiej osobie, to sprawdź jaki prezent dla magistra będzie najlepszy!Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Prezent dla magistra

Gdy przychodzi koniec studiów, to często poziom intensywności i stresu szybuje ku górze. Ma to związek z koniecznością napisania pracy magisterskiej, jej obrony, a jeszcze wcześniej z zaliczeniem wszystkich egzaminów. Jednocześnie towarzyszy myśl, że kończy się pewien etap życia i kolejny już jego rozdział za chwilę zostanie zamknięty i stanie się przeszłością. Gdy już promotor przyjmie pracę, a komisja stwierdzi, że wykonana praca zasługuje na ocenę bardzo dobry, to czas by świętować. Chcąc sprawić prezent na obronę mgr zobacz, co będzie najlepszym wyborem. Produktem na który warto zwrócić uwagę jest elegancki i klasyczny w swojej formie portfel. Oferowany model został w całości wykonany z wysokogatunkowej skóry naturalnej wybarwianej na głęboki czarny kolor. Portfel posiada kilka przegródek na karty, kieszonkę zapinaną na guzik w której można umieścić monety oraz dwie duże przegrody na banknoty. Wyjątkowy charakter nadaje temu produktowi grawerunek, który w przypadku portfela wygląda nieco jak tłoczenie. To sprawia, że zyskuje on prestiżowego charakteru. Grawerowane inicjały oraz imię i nazwisko lub na przykład skrót „mgr” sprawią, że portfel będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Jaki prezent na obronę pracy?

Złóż gratulacje dla magistra i wręcz mu stylową i ponadczasową piersiówkę. Czas imprez dobiegł końca więc dzięki takiemu praktycznemu upominkowi, obdarowana osoba będzie mogła mieć swój ulubiony trunek zawsze przy sobie. Piersiówka wykonana jest ze stali nierdzewnej i posiada pojemność niemalże 200 ml więc pomieści w sobie naprawdę sporo. Szlachetnego charakteru nadaje jej elegancki grawerunek w postaci inicjałów oraz imienia i nazwiska. Dzięki spalaniu górnej powierzchni produktu, pod wpływem temperatury lasera, uwydatniana jest oryginalna barwa wykorzystanego do produkcji surowca. Dorzuć do tego praktyczną ładowarkę bezprzewodową wykonaną z naturalnych półproduktów takich jak bambus. Te produkty w połączeniu z gratulacjami, to fantastyczne życzenia dla magistra.