Prezenty dla lekarza

Sortowanie: Wyniki: 14 Typ produktu:

Lekarz, to jeden z niewielu zawodów, bez których ciężko by nam funkcjonować w dzisiejszych czasach. Każdy z nas odwiedza go statystycznie kilka razy do roku. Czasem powodem wizyty jest błaha sprawa, a czasem coś poważniejszego. Właśnie wtedy zdajemy sobie sprawę z faktu, że całe szczęście, iż są ludzie, którzy mają umiejętności i potrafią je w odpowiedni sposób wykorzystać, niosąc pomoc. Warto podziękować za ich poświęcenie i podarować wyjątkowy prezent dla lekarza.

Kubek termiczny z tłoczeniem | Lekarz
Jutro u Ciebie!
Promocja
Niebieski
Czerwony
Zielony
Kubek termiczny z tłoczeniem | Lekarka
Jutro u Ciebie!
Promocja
Niebieski
Czerwony
Zielony
Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 48h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.


Jaki prezent dla lekarza wybrać?

Miły upominek, to gest, który warto wykonać, aby sprawić niespodziankę i podziękować za fachową i troskliwą opiekę. Jakie gadżety dla lekarzy będą najlepsze? Ciekawą propozycją jest zestaw piśmienny z grawerem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi dwa kultowe i ponadczasowe zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony i będzie długo służył osobie, której go podarujesz. Pierwszy z dostępnych kompletów, to zestaw, na który składa się wysuwany długopis oraz piórko kulkowe. Oba elementy są w drewnianej oprawie, a zamknięte zostały w etui, które również zostało wykonane z naturalnego drewna. Druga propozycja, to bardziej ekskluzywna wersja ponieważ drewniane pudełko zostało wykonane z drewna różanego, co nadaje mu większego prestiżu. W zestawie znajduje się długopis z obrotowym mechanizmem oraz pióro wieczne. Najbardziej istotnym elementem obu produktów, jest personalizowany grawerunek. Wykonywany jest on na wieku opakowania, co gwarantuje, że zawsze przy korzystaniu z zestawu, obdarowana osoba spojrzy na umieszczoną grafikę i przypomni sobie chwilę, gdy go otrzymała.

Gadżety dla lekarzy – wybieramy najlepsze

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się jak podziękować lekarzowi, to zwróć uwagę na drewniane zestawy do wina. W ofercie posiadamy dwie wersje tych produktów – duży i mały. Zestaw do wina z bambusa duży zawiera kołnierz, nalewak, korek do nalewaka, korek do butelki, korkociąg oraz miejsce na butelkę, a zestaw do wina z bambusa mały kołnierz, korek, korkociąg. Nie ma w nim miejsca na umieszczenie wina. Oba produkty wykonane zostały z wysokiej jakości bambusa. Zamknięcia i zawiasy są natomiast metalowe. W tym przypadku, podobnie jak w przypadku zestawu piśmiennego, możemy wykonać personalizowany grawer laserowy, który nanoszony jest na górnej powierzchni pudełka. Takie wyjątkowe upominki doskonale sprawdzą się jako prezenty dla lekarzy.