Prezenty dla lekarza

Sortowanie: Wyniki: 2 Typ produktu:

Lekarz, to jeden z niewielu zawodów, bez których ciężko by nam funkcjonować w dzisiejszych czasach. Każdy z nas odwiedza go statystycznie kilka razy do roku. Czasem powodem wizyty jest błaha sprawa, a czasem coś poważniejszego. Właśnie wtedy zdajemy sobie sprawę z faktu, że całe szczęście, iż są ludzie, którzy mają umiejętności i potrafią je w odpowiedni sposób wykorzystać, niosąc pomoc. Warto podziękować za ich poświęcenie i podarować wyjątkowy prezent dla lekarza.


Jaki prezent dla lekarza wybrać?

Miły upominek, to gest, który warto wykonać, aby sprawić niespodziankę i podziękować za fachową i troskliwą opiekę. Jakie gadżety dla lekarzy będą najlepsze? Ciekawą propozycją jest zestaw piśmienny z grawerem. W naszej ofercie znajdziesz między innymi dwa kultowe i ponadczasowe zestawy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Taki prezent z pewnością zostanie doceniony i będzie długo służył osobie, której go podarujesz. Pierwszy z dostępnych kompletów, to zestaw, na który składa się wysuwany długopis oraz piórko kulkowe. Oba elementy są w drewnianej oprawie, a zamknięte zostały w etui, które również zostało wykonane z naturalnego drewna. Druga propozycja, to bardziej ekskluzywna wersja ponieważ drewniane pudełko zostało wykonane z drewna różanego, co nadaje mu większego prestiżu. W zestawie znajduje się długopis z obrotowym mechanizmem oraz pióro wieczne. Najbardziej istotnym elementem obu produktów, jest personalizowany grawerunek. Wykonywany jest on na wieku opakowania, co gwarantuje, że zawsze przy korzystaniu z zestawu, obdarowana osoba spojrzy na umieszczoną grafikę i przypomni sobie chwilę, gdy go otrzymała.

Gadżety dla lekarzy – wybieramy najlepsze

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się jak podziękować lekarzowi, to zwróć uwagę na drewniane zestawy do wina. W ofercie posiadamy dwie wersje tych produktów – duży i mały. Zestaw do wina z bambusa duży zawiera kołnierz, nalewak, korek do nalewaka, korek do butelki, korkociąg oraz miejsce na butelkę, a zestaw do wina z bambusa mały kołnierz, korek, korkociąg. Nie ma w nim miejsca na umieszczenie wina. Oba produkty wykonane zostały z wysokiej jakości bambusa. Zamknięcia i zawiasy są natomiast metalowe. W tym przypadku, podobnie jak w przypadku zestawu piśmiennego, możemy wykonać personalizowany grawer laserowy, który nanoszony jest na górnej powierzchni pudełka. Takie wyjątkowe upominki doskonale sprawdzą się jako prezenty dla lekarzy.