Prezenty dla geeka

Sortowanie: Wyniki: 7 Typ produktu:

Będąc na etapie wyboru prezentu, daj sobie czas na znalezienie tego najbardziej odpowiedniego. Jeśli to możliwe, to nie rób tego na ostatnią chwilę ponieważ wtedy wybierasz produkt pod presją czasu z myślą, że musisz coś kupić. Niestety często prowadzi to do zakupu, który jest nieudany i jest daleki od oczekiwań zarówno kupującego jak i osoby, która zostanie takim produktem obdarowana. Wybadaj więc preferencje i potrzeby osoby, której chcesz sprawić niespodziankę. Jeżeli jest ona geekiem, to wystarczy, że zapoznasz się z przygotowanymi przez nas propozycjami i zamówisz wybrany produkt.


Wybieramy prezent dla geeka

Jak czytamy w Słowniku Języka Polskiego, geek, to osoba, która w sposób wręcz fanatyczny oddana jest poszerzaniu wiedzy z wybranej dziedziny – najczęściej z informatyki oraz nauk ścisłych. Tym mianem określa się także maniakalnych fanów internetu, którzy dużą część swojego czasu spędzają przed ekranem monitora. Jeżeli przyszło Tobie przygotować prezent właśnie dla takiej osoby, to warto byś zwrócił swoją uwagę na przykład na powerbanki z nadrukiem. W naszym asortymencie posiadamy kilka wariantów tych przenośnych ładowarek, które potrafią uratować urządzenie mobilne przed rozładowaniem. Znajdziesz u nas modele standardowe, które użyczą swej energii po podłączeniu urządzenia za pośrednictwem kabla USB, ale także takie, które posiadają swój własny mały panel solarny i ładowane są światłem słonecznym. Przygotowaliśmy też powerbanki umożliwiające co raz bardziej popularne ładowanie bezprzewodowe dzięki czemu mogą służyć nie tylko jako przenośne źródła energii, ale także stacjonarne ładowarki do smartfonów, zegarków, czy słuchawek. Te produkty, to świetne gadżety dla geeków.

Nie technologiczne prezenty dla geeka

Jeżeli chcesz pójść w stronę upominku, który nieco mniej wiąże się z technologią lub wręcz nie ma z nią nic wspólnego, to niebanalną propozycją mogą być czapki. Do wyboru są czapki z daszkiem oraz oldschoolowe kapelusze. To jednak nie wszystko! Przygotowaliśmy wiele ciekawych i oryginalnych wzorów, które po naniesieniu na niej personalizacji takiej jak imię lub data stworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju nadruk. Czapka z daszkiem jako prezent dla geeka? Oczywiście, że tak! Pozostając w tematyce produktów nie technologicznych, to zabawnym podarunkiem z pewnością może być słoik na ciastka. Najważniejszym elementem takiego słoika, oczywiście poza słodkim wypełnieniem, jest elegancki i trwały grawerunek, który wykonywany jest przy wykorzystaniu niezwykle precyzyjnego grawera laserowego. Wystarczy dodać personalizację, aby słoik już zawsze przypominał o okazji z której otrzymała go obdarowana osoba. Sam słoik wykonany jest z wysokiej jakości hartowanego szkła i posiada pokrywkę, która szczelnie przywiera do reszty produktu i skutecznie chroni przed dostaniem się do środka niepożądanych rzeczy. Szukasz czegoś więcej? Naszym bestsellerem są nieustannie puzzle w różnych kształtach i rozmiarach.