Prezenty dla bibliotekarki

Sortowanie: Wyniki: 5 Typ produktu:

Zawód bibliotekarza niegdyś był profesją bardzo prestiżową i kluczową z perspektywy funkcjonowania lokalnej społeczności. Osoby zajmujące to stanowisko cieszyły się powszechnym szacunkiem. Ich pozycję można by porównać do urzędnika, czy innego funkcjonariusza publicznego takiego jak policjant, strażak, czy lekarz. Dziś stan ten jest już zdecydowanie inny. Stale i dynamicznie postępująca cyfryzacja, powszechniejący dostęp do digitalowych kopii książek oraz przede wszystkim zniechęcenie do czytania książek sprawiły, że biblioteki przez ostatnie lata były zamykane, a stanowiska pracy likwidowane. Obecnie niestety co raz mniej jest bibliotek publicznych i pracujących w nim bibliotekarek, które mają gigantyczną wiedzę na temat znajdujących się pod ich opieką zbiorów.


Doceń pracę bibliotekarki - kup jej wyjątkowy prezent

Jeżeli wśród bliskich Tobie osób jest bibliotekarka, lub znasz taką i po prostu chcesz docenić jej pracę, to nie wahaj się ani chwili i wybierz prezent dla bibliotekarki. To bardzo ważne, aby ten zawód nie wymarł w sposób naturalny ponieważ każda społeczność potrzebuje osób oczytanych, światłych i znających setki pozycji wręcz na pamięć. Istotne jest także, aby móc zwrócić się do kogoś z prośbą o pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej dla siebie pozycji książkowej. Nie koniecznie też trzeba taką książkę kupowa . Możliwość jej wypożyczenia, to fantastyczna możliwość. Praca bibliotekarza i funkcjonowania instytucji jaką jest biblioteka, to sprawa szalenie ważna. Funkcjonowanie na rynku sieci sklepów, w których między innymi można kupić książki, nie mogą sprawić, że powyższe przestaną istnieć. Przygotuj podziękowania dla bibliotekarki i wręcz jej niebanalną torbę bawełnianą, w której pomieści wszystkie ulubione książki. Zabawny nadruk, wykonany dzięki wykorzystaniu najnowszych technik drukarskich, gwarantuje uśmiech na twarzy osoby, która taki prezent otrzyma.

Wybierz prezent dla bibliotekarki

Co roku 8. maja obchodzone jest święto bibliotekarza. Pamiętaj, aby złożyć życzenia dla bibliotekarki i z tej okazji sprawić jej miłą niespodziankę. Takim drobiazgiem, który podkreśli Twoją pamięć i jest może stać się kolorowy notes z długopisem. Nie jest to jednak zwykły notatnik. Został on wykonany w całości z ekologicznych materiałów. Jego okładka, to zwykły, naturalny korek, 70 kartek w linie zostało wykonanych z papieru z recyklingu, a długopis z recyklingowanej tektury z elementami z kukurydzy. Nieprawdaż, że brzmi to fantastycznie? Praktyczny gadżet, a do tego przyjazny środowisku! Pozostając w obszarze naturalnych materiałów, to równie niebanalnym upominkiem jest organizer na biurku wykonany w całości z naturalnego bambusa. Poza świetnym designem, posiada wbudowaną ładowarkę indukcyjną oraz kilka praktycznych przegródek. Dostępny jest także model, gdzie bambus połączony został z betonem. Niebanalne połączenie form i tekstur na pewno doceni każda bibliotekarka.