Prezenty dla inżyniera


Mosty, drogi, kolej, samochody, pozostała infrastruktura i inne rozwiązania techniczne. To wszystko, co jest dla nas tak zwyczajne i normalne nie powstałoby gdyby nie genialni inżynierowie i wynalazcy. Czy potrafisz sobie wyobrazić współczesny świat bez aut, pociągów, statków, telefonów komórkowych, komputerów, czy choćby mikrofali? Za każdą z tych rzeczy stoi osoba lub zespół ludzi, którzy daną technologię wynaleźli, opracowali i wdrożyli do użytku. Wspomniane elementy, to kwestie bardzo podstawowe, ale przecież żyjemy w czasach lotów na marsa, funkcjonowania Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i planach powrotu na księżyc. Ta kosmiczna technologia również nie powstałaby gdyby znakomici inżynierowie. Z drugiej strony mamy jednak codzienność i domorosłych twórców i tzw. złote rączki. Jeśli tylko masz wśród znajomych kogoś takiego i chcesz sprawić tej osobie niespodziankę, to zobacz jaki prezent dla inżyniera wybrać.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Sprawdź propozycje, które nadadzą się na prezent dla inżyniera

Oczywistym, ale jednocześnie oryginalnym upominkiem, który jest bestsellerem w tej kategorii jest zestaw narzędzi. Dzięki kompaktowym wymiarom, zestaw można mieć zawsze pod ręką i wozić go na przykład w samochodzie. W jego skład wchodzi aż 25 elementów, są to między innymi: obcęgi, śrubokręty precyzyjne, kombinerki, komplet bitów, wkrętak i klucze. Całość zapakowana jest w ergonomiczną aluminiową skrzynkę. Dzięki zastosowaniu technologii druku UV, na front opakowania może zostać naniesiony wielokolorowy nadruk. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni wzór, następnie dodasz personalizację i gotowe - unikalny zestaw narzędzi w sam raz na prezent dla inżyniera budownictwa. Kolejnym interesującym upominkiem jest szklanka do whisky wykonana z grubego i trwałego szkła hartowanego. Wykorzystując metodę zdobienia jaką jest grawer laserowy, na ściance szklanki możliwe jest wygrawerowanie wybranego wzoru oraz wzbogacenie go o element personalizowany taki jak na przykład imię.

Najlepsze prezenty dla inżyniera

Chcąc wręczyć prezent dla inżynier na obronę, może zainteresować Cię stylowy i elegancki portfel wykonany z naturalnej skóry. Tradycyjne czarne barwienie i praktyczny wymiar upominku z pewnością sprosta oczekiwaniom wymagającej osoby. Wewnątrz portfela znajduje się wiele przegródek, które pozwalają na jego indywidualne zorganizowanie. Można także znaleźć zapinaną kieszonkę na monety oraz większe kieszenie na banknoty. Na froncie portfela również możliwe jest wykonanie grawerunku. Pod wpływem wysokiej temperatury lasera, skóra wypala się, a de facto topi, tworząc tym samym niepowtarzalny wzór. Kolejny pomysł na prezent dla inżyniera, to ładowarka indukcyjna. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, których urządzenia posiadają możliwość bezprzewodowego ładowania. Do wyboru jest kilka modeli, ale wszystkie są wykonane z naturalnego bambusa, co może być dodatkową zaletą. Szkoda czasu na plączące się kable i długotrwałe ładowanie smartfona, słuchawek, czy zegarka. Dzięki ładowarce indukcyjnej proces ten staje się zdecydowanie prostszy, krótszy i bardziej efektywny.