Prezenty dla pracowników

Sortowanie: Wyniki: 6 Typ produktu:

Jeżeli jesteś szefem zespołu lub właścicielem firmy, to wiesz, że poza własnym zaangażowaniem i genialnymi pomysłami potrzebny jest jeszcze sprawny i oddany team, który będzie realizował Twoją wizję funkcjonowania firmy. Wyróżnij się na tle innych i spraw swoim ludziom nie lada zaskoczenie kupując każdemu z nich prezent dla pracownika. Każdy wie, że w pojedynkę ciężko odnieść długofalowy i wielowymiarowy sukces. Jasne, jest to możliwe, ale w tym jest cała umiejętność zarządzania, aby wiedzieć, że nie na wszystkim trzeba się znać. Wystarczy mieć od tego specjalistów, którzy mają doświadczenie w danej dziedzinie. Kiedy zatrudniasz osoby, które są uczciwe i lojalne, to warto o nich dbać i robić wszystko, aby pracowały jak najdłużej w strukturach firmy. Jednym z elementów, który z pewnością jest istotny dla każdej zatrudnionej osoby jest atmosfera i relacje z szefem. Jeżeli będzie on dbał o swój zespół i doceniał jego pracę, wręczając im co jakiś czas wspomniany prezent dla pracownika, to jest duża szansa, że team odwdzięczy się tym samym.


Jakie prezenty dla pracowników są najlepsze?

Na pytanie „jakie prezenty dla pracowników są najlepsze” część odpowie, że najtańsze, a część, że najlepsze. Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, to sprawdź przygotowane przez nas pomysły na prezent dla pracownika. Są to propozycje, które z jednej strony nie obciążą budżetu firmy, a z drugiej zaś sprawią zatrudnionym osobom sporo radości. Nie trzeba wydawać gigantycznych sum na kolejne podwyżki lub premie. Wystarczy drobny gest, pewien symbol, który da pracownikowi poczucie, że jest dla firmy kimś więcej niż małym klockiem w dużej układance. Wiele badań obrazuje fakt, że nie zawsze wysokość wynagrodzenia lub innych finansowych benefitów jest decydująca przy podjęciu decyzji o podjęciu pracy, zaangażowaniu w nią lub pozostaniu w niej. Dbający o zespół uczciwy pracodawca oraz zgrany team, w którym pracownik czuje się dobrze znaczy często więcej niż kilkuset złotowy bonus.

Kiedy wręczać prezent dla pracownika?

Okazji, na które można podarować pracownikowi upominek jest całe mnóstwo. Najpopularniejszą z nich jest Boże Narodzenie i wręczany z tej okazji prezent świąteczny dla pracowników. Może to być na przykład drewniana skrzynka na wino z wygrawerowanym ma wieku imieniem pracownika i życzeniami bożonarodzeniowymi. Warto wcześniej rozeznać się i dyskretnie dowiedzieć się jakie podarunki sprawiłyby pracownikom najwięcej radości. Ważne jest, aby prezenty dla pracowników na święta sprawiły im radość i dodatkowo zmotywowały do jeszcze cięższej pracy. Kolejna okazja, która może być wykorzystana do podziękowania za włożony trud i zaangażowanie, to odejście na emeryturę. W tym przypadku miłym gestem będzie wręczenie bardziej eleganckiego i okazałego upominku. Zestaw do whisky, to doskonały pomysł na prezent z okazji przejścia na emeryturę. W jego skład wchodzi szklana karafka o nowoczesnym i niebanalnym kształcie, wykonana z grubego hartowanego szkła oraz dwie szklanki. Całość zamknięta jest w klasycznym drewnianym pudełku, na którego wieku może zostać wygrawerowany jeden z wybranych motywów wraz z indywidualną personalizacją.