Prezenty dla śpiocha

Sortowanie: Wyniki: 27 Typ produktu:

Każdy z nas potrzebuje snu. Jest to jeden z absolutnie fundamentalnych procesów i podstawowa potrzeba każdego człowieka. Dzięki niemu regeneruje się nasz organizm, nabieramy też sił na kolejny dzień. Ponadto podnosi naturalną odporność, łagodzi stany zapalne oraz wpływa na obniżenie ciśnienia. To także najlepsze lekarstwo na stres i zmartwienia. Są jednak tacy, którzy lubią spać więcej i dłużej niż inni. Jeśli znasz kogoś, kto całe dnie mógłby nie wychodzić z łóżka i lubi spać po kilkanaście godzin dziennie, to wiedz, że masz do czynienia ze śpiochem. Jeśli więc przychodzi moment, gdy taka osoba ma urodziny, imieniny lub z innej okazji pragniesz wręczyć jej upominek, to postaw na nawiązanie do tej „sennej pasji”. Uśmiech na twarzy gwarantowany!


Niebanalne prezenty dla śpiocha

Nietuzinkowym produktem, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla śpiocha jest dyfuzor zapachowy. Jest to zdecydowanie praktyczny upominek ponieważ pomaga poprawić jakość snu, od której przecież tak wiele zależy. Obecnie co raz bardziej popularne stają się nawilżacze, oczyszczacze, jonizatory i inne urządzenia, których zadaniem jest poprawa jakości powietrza. Często niestety koszty tych produktów są bardzo wysokie i często niewspółmierne do osiąganych korzyści. Doskonałą alternatywą będzie więc ten mały i kompaktowy dyfuzor. Posiada on wbudowany pojemnik na wodę i olejki eteryczne o pojemności niemalże 200 ml. Dzięki stałemu zasilaniu, dyfuzor efektywnie produkuje parę wodną, nawilżając tym samym powietrze w pomieszczeniu w którym się znajduje. Najlepiej ustawić go na stoliku nocnym tak, aby cieszyć się spokojnym i dobrym snem przez całą noc. Urządzenie posiada wbudowane diody LED ze zmieniającymi się kolorami, które tworzą przyjemny nastrój. Obudowa wykonana została z tworzywa imitującego bambus dzięki czemu dyfuzor jest nie tylko praktycznym, ale także stylowym gadżetem.

Jaki wybrać prezent dla śpiocha?

Każdy mały śpioch ma w swoim łóżeczku pluszowych przyjaciół, którzy ułatwiają mu zasypianie. Jak doskonale wiadomo, pluszaków nigdy za wiele, a tym bardziej jeśli mowa o czterdziestocentymetrowym misiu, którego koszulkę można personalizować! Biały t-shirt niedźwiadka, to doskonała powierzchnia do tego, aby sprawić, że pluszowa przytulanka będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy wybrać jeden z przygotowanych motywów graficznych, a następnie w prosty sposób dodać na przykład imię osoby, którą chcesz obdarować. Za pomocą metody znakowania jaką jest sublimacja, na koszulkę nanoszona jest wybrana grafika. Ta technika gwarantuje niewyczuwalność nadruku, świetne odwzorowanie kolorów oraz trwałość - nadruk nie kruszy się ani nie spiera nawet po wielu praniach. Ta sama metoda zdobienia wykorzystywana jest przy realizacji poduszek z własną grafiką. Taki jasiek o wymiarach 37x37 cm, to fantastyczny upominek dla kogoś, kto wystarczy, że przyłoży głowę do poduszki i od razu smacznie śpi. Wkład poduszki jest miękki i sprężysty, a poszewka wykonana jest z miękkiej mikrofibry, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania.