Prezenty dla kierowcy

Sortowanie: Wyniki: 1 Typ produktu:

Chcesz podarować niepowtarzalny prezent dla kierowcy tira, ale nie wiesz na co się zdecydować? Nie martw się, pomożemy Tobie znaleźć najbardziej odpowiedni upominek. Nie ma nic złego w tym, że nie wiesz na jaki upominek się zdecydować. Wcale nie świadczy to o tym, że nie jesteś kreatywny, albo nie wiesz co wybrać osobie, którą chcesz obdarować. Problem z wyborem odpowiedniego giftu, to zmora nas wszystkich. Jesteśmy wręcz zakładnikami nudnych i schematycznych bodźców. Stale powtarzające się produkty, reklamy, informacje. Czasem jest to nieco inaczej opakowane, ale gdy się zagłębisz, to zauważasz, że zawartość jest taka sama. Może to zbyt metaforyczne, ale tak właśnie jest. Więc rozumiem, że nie wiesz jaki prezent dla kierowcy będzie najlepszy ponieważ z jednej strony chcesz wybrać coś ciekawego, co sprawi obdarowanemu radość, a z drugiej natomiast nie chcesz wpaść w pułapkę powtarzalności. To naturalne, że każdemu z nas zależy, aby wręczany upominek nie trafił do pudełka na strychu, tylko cieszył przez długi czas. Na co się więc zdecydować? Sprawdź nasze pomysły na prezent dla kierowcy ciężarówki.


Wybieramy prezent dla kierowcy

Klasyka jest zawsze w modzie i w tym duchu polecamy absolutnie niebanalny produkt jakim jest nosidło na piwo. Dlaczego mowa o klasyce? Ponieważ nosidło wykonane jest w 100% z naturalnych materiałów takich jak: drewno, sznur i metal. Zasadnicza część produktu wykonana jest właśnie z drewna o pięknym, głębokim kolorze. W środku wbudowana jest przegroda na aż 6 butelek lub puszek złocistego trunku. Z powodzeniem zmieszczą się tutaj także butelki z innymi napojami lub alkoholem. To jednocześnie praktyczny prezent dla kierowcy ponieważ do bocznej ścianki przymocowany jest rustykalny otwieracz do piwa. Dzięki temu drobnemu elementowi zyskujesz fantastyczną funkcjonalność. Już nie trzeba pamiętać o zabieraniu ze sobą otwieracza. Jeżeli jednak osoba, którą chcesz obdarować woli nosić go przy sobie, to dokup do prezentu drewniany otwieracz do piwa. Uchwyt w nosidle wykonany jest z grubej liny w kontrastującym kolorze, co tylko dodaje charakteru całemu produktowi.

Wybierz prezent dla kierowcy i wygraweruj personalizację

Pozostając przy dobrych napojach alkoholowych, podaruj prezent, który pozwoli zawsze mieć je przy sobie i w dyskretny sposób się nimi raczyć. Wybierz stalową piersiówkę o pojemności aż 180ml! Wykonana z wysokiej jakości materiałów nierdzewnych będzie służyć przez wiele lat. Zamawiając produkty takie jak nosidło, piersiówka, ale także inne drewniane lub metalowe, masz możliwość wzbogacenia ich o wyjątkową personalizację. Wystarczy, że wybierzesz jeden z przygotowanych motywów, dodasz własny tekst i gadżety dla kierowcy ciężarówki gotowe. Znakowanie wykonywane jest za pomocą grawera laserowego. W trakcie wykonywania grawerunku, materiał jest tak silnie nagrzewany przez wiązkę lasera, dochodzi do zmiany koloru i wytworzenia kontrastu lub spalenia zadanej powierzchni materiału. Uzyskany grawerunek laserowy jest trwały i bardzo odporny na ścieranie. Technologia laserowa umożliwia wykonanie najdrobniejszych szczegółów z maksymalną precyzją. Całe piękno grawerunku jest uwidaczniane w momencie, gdy proces jest już zakończony. To doskonałe uzupełnienie każdego prezentu.