Prezenty dla leniucha

Sortowanie: Wyniki: 11 Typ produktu:

Można przyjąć, że z kwestią wyboru prezentu na jakąkolwiek okazję i nieważne dla kogo bywa ciężko. Często jest tak, że im bardziej zależy nam na osobie, którą chcemy obdarować i sprawić jej najfajniejszy na świecie upominek, tym bardziej nie wiadomo, na co się zdecydować i finalnie jaki produkt kupić. Stres, poświęcony czas, a finalnie zamiast radości z możliwości zakupienia prezentu, pojawia się złość i zniechęcenie. Tak się zdarza, ale wcale tak nie musi być! Jeżeli wiesz dla jakiego typu osoby szukasz podarunku, to wystarczy, że zapoznasz się z przygotowanymi przez nas propozycjami. Gdy już wybierzesz interesujący produkt, wystarczy, że kilka razy klikniesz i gotowe!


Prezent dla leniucha - od czego zacząć?

To co jest ważne podczas wyboru prezentu, to znajomość danej osoby. Warto zrobić research, pewnego rodzaju rekonesans i wybrać taki produkt, który sprawi osobie obdarowywanej radość. Przecież nikt nie chce, aby upominek, który wręczył, po kilku godzinach trafił do skrzynki z napisem „nietrafione prezenty”. Jeśli nie masz takiej możliwości i ciężko Tobie ustalić to, co dana osoba lubi lub jaki ma typ osobowości, to postaw na warianty neutralne i niezobowiązujące. Pierwszą propozycją, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla leniucha jest dyfuzor zapachowy. Ten drobny przedmiot, to prawdziwa rewelacja. Ma oryginalny i nowoczesny design i choć wykonany jest z tworzyw sztucznych, to zostały one wykonane w taki sposób, aby imitowały bambus i ceramikę. Dyfuzor posiada diody LED, które świecą w siedmiu nastrojowych barwach. Pojemność urządzenia, to 170 ml. Dyfuzor świetnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach lub wręcz na biurku w pracy. Dzięki niemu powietrze zostanie nawilżone, co z kolei wpływa pozytywnie na zdrowie. Wręcz prezent dla leniucha i spraw radość.

Najlepsze prezenty dla leniucha

Każdy leniuch lubi odpoczywać i relaksować się, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. W związku z tym doskonałą propozycją na upominek dla leniucha jest poduszka! To co jest w niej niezwykłego, to możliwość nadrukowania na poszewce wyjątkowego nadruku z personalizowanymi elementami. Wystarczy, że wybierzesz wzór, który wpadł Tobie w oko, dodasz imię osoby, którą chcesz obdarować i voilà. Poduszka jest w kształcie kwadrata i posiada wymiary 37x37 cm. Poszewka wykonana została z miękkiej mikrofibry, a nadruk jest na nią nanoszony przy wykorzystaniu metody sublimacji. Grafika przenika w głąb materiału pod wpływem wysokiej temperatury. Dzięki takiemu procesowi, ten typ zdobienia jest jednym z najbardziej trwałych i gwarantuje niespieralność, brak kruszenia się i marszczenia. Można to porównać z tatuażami dla dzieci, które dorzucane były do paczek chipsów. Zasada jest ta sama, zmieniają się tylko działające na papier czynniki.

Jaki prezent dla leniucha wybrać?

Czasami przychodzi w życiu leniucha moment, że musi wyjść z domu na zakupy. Wtedy może mu się przydać pojemna i wytrzymała torba, do której zapakuje wszystkie wybrane artykuły. Spraw mu więc taką niebanalną torbę. Do wyboru masz kilka zdefiniowanych motywów graficznych, które świetnie nawiązują do opisywanego typu osobowości. Dodaj imię i wręcz niepowtarzalny upominek! Ciekawym produktem jest także organizer na biurko. Jeżeli już leniuch musi się wziąć do pracy, to chce, aby jej warunki były komfortowe. Ten wykonany z naturalnego bambusu produkt właśnie takie gwarantuje. Do tego posiada wbudowaną ładowarkę indukcyjną więc pozwala konieczność schylania się do gniazdka, aby wpiąć ładowarkę.