Prezenty dla barmana

Sortowanie: Wyniki: 1 Typ produktu:

Poszukujesz prezentu dla osoby, która zawodowo lub hobbystycznie jest barmanem? Świetnie trafiłeś ponieważ przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które doskonale zdadzą egzamin jako upominek dla barmana. Wykonywanie takiego zawodu lub po prostu robienie dobrych drinków, to wcale nie takie proste zadanie, a wręcz sztuka. Oczywiście nie chodzi tutaj o pewien rodzaj artyzmu, ale o znajomość proporcji, wyczucie smaku i poczucie estetyki. Jeżeli wśród swoich znajomych i przyjaciół masz barmana, który regularnie raczy Cię fantastycznymi trunkami, doceń jego starania i wiedzę. Miłym gestem będzie podarowanie mu drobnego upominku, który da mu poczucie, że wykonywana praca jest doceniana i robi to w sposób odpowiedni.


Wybieramy najlepszy prezent dla barmana

Pierwszą propozycją, która sprawdzi się w domowym barku lub małym pubie jest elektryczny otwieracz do butelek. Gdy brakuje czasu na ręczne otwieranie butelki wina lub chcesz z gracją i nowoczesnym sznytem otworzyć trunek, to taki automatyczny otwieracz sprawdzi się doskonale. Urządzenie wykonane jest z wytrzymałego tworzywa ABS w kolorze czarnym. Dzięki jego zastosowaniu obudowa jest twarda, a ponadto odporna na zarysowania. Otwieracz do działania potrzebuje 4 baterii AA. Kolejny pomysł, to klasyczne i eleganckie kostki do lodu wykonane w 100% ze stali nierdzewnej. Zestaw 4 kostek, to doskonały dodatek do upominku dla barmana. Tego typu kostki sprawdzają się zdecydowanie bardziej aniżeli te klasyczne. Po pierwsze wyglądają elegancko w kieliszku lub szklance, a po drugie wystarczy je schłodzić, aby następnie one schłodziły drinka, a nie jak w przypadku kostek na bazie wody, rozcieńczyły trunek. Całość zapakowana jest w stylowe, aksamitne etui.

Jaki prezent dla barmana?

Wiele osób myśląc o barmanie, widzi przed oczami gościa w białej koszuli, czarnej kamizelce oraz z charakterystycznym nakryciem głowy. Jeżeli Ty również masz takie skojarzenia, to zamień myśli w rzeczywisty produkt i na prezent wybierz taki właśnie kapelusz. Oferowany produkt wykonany jest z poliestrowej słomki, a wokół ronda założona jest biała opaska. Pozostając w tematyce alkoholowej, to kolejną propozycją, która będzie świetnym i zabawnym prezentem dla barmana jest kufel do piwa. Ten potężny kufel pomieści aż 660 ml ulubionego złocistego trunku, czyli naprawdę solidną butelkę! Ponadto wykonany został z odpornego i trwałego szkła hartowanego. Wyjątkowego charakteru nadaje mu grube dno oraz rączka. Całość prezentuje się jakby została wyjęta z monachijskiego oktoberfestu. Kufel dopełnia możliwość wykonania personalizowanego grawerunku.

Upominek dla znajomego barmana

Jeżeli poszukujesz prezentu, który będzie klasyczny, elegancki i prestiżowy, to portfel ze skóry naturalnej powinien wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oferowany model posiada kilka przegródek na karty, dwie główne przegrody na przykład na banknoty oraz zapinaną kieszonkę na monety. Dzięki możliwości personalizacji za pomocą grawera laserowego, taki portfel może stać się prezentem idealnym.