Prezenty dla fizjoterapeuty


Jak można sprawdzić w rejestrze Krajowej Izby Fizjoterapii, fizjoterapeuci są w Polsce trzecim co do liczebności zawodem medycznym po lekarzach i pielęgniarkach. Obecnie jest ich ponad 65 tysięcy. Rola fizjoterapeuty w procesie medycznym staje się szczególnie istotna w momencie, gdy mamy do czynienia ze schorzeniem o podłożu neurologicznym. Wykonywanie tego zawodu, to praca niełatwa i wymagająca wielu wyrzeczeń i poświęceń. Aby móc parać się tą profesją konieczne jest ukończenie studiów wyższych jednostopniowych, a następnie dopiero wtedy można realizować czteroletnią specjalizację w zakresie fizjoterapii, która po pozytywnym zdaniu egzaminu kończy się uzyskaniem tytułu specjalisty fizjoterapii. Obecność tych fachowców jest niezbędna przy wracaniu do sprawności fizycznej po wypadkach komunikacyjnych, czy zabiegach związanych z narządami ruchu. Takie wsparcie i pomoc mogą okazać się nieocenione dlatego warto za to zaangażowanie i poświęcenie podziękować.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Najlepsze prezenty dla fizjoterapeutów

Jeżeli chcesz wybrać prezent dla fizjoterapeuty, to jesteś w najlepszym do tego miejscu. Pierwsza z propozycji, to produkt niesamowicie praktyczny i z pewnością używany na co dzień przez każdego fizjoterapeutę. Jest to stylowa torba sportowa o pojemności aż 20 litrów! Praktycznego wymiaru nadaje jej poręczny uchwyt oraz długi pas zapinany na zatrzaski na każdej ze stron. Dzięki niemu torbę można wziąć na ramię, a ciężar przenoszonej zawartości jest równomiernie rozłożony. To jednak nie wszystko bo na dłuższym boku torby możliwe jest wykonanie fantastycznego nadruku. Ponadto do grafiki można dołożyć personalizowany element taki jak na przykład imię przyszłego użytkownika. Zdobienie wykonywane jest techniką folii latexowej, która gwarantuje wysoką wytrzymałość i trwałość oraz odwzorowanie nawet najbardziej soczystych kolorów. Do torby doskonale pasuje lunchbox, w którym można przechowywać drugie śniadanie lub obiad, który pozwoli uzupełnić siły po wyczerpującym treningu lub pracy z pacjentem. Bambus w połączeniu ze stalą nierdzewną, to ciekawe połączenie materiałów.

Wybierz prezent dla fizjoterapeuty

Kolejne prezenty dla fizjoterapeuty na które warto zwrócić uwagę, to między innymi kalendarz bambusowy. Nie jest to kalendarz jaki sobie można wyobrazić. Ta nietypowa interpretacja klasycznego rozwiązania składa się z 5 elementów - podstawy oraz 4 sześcianów, na którego bokach wygrawerowane zostały cyfry oraz angielskie skróty nazw dni tygodnia i miesięcy. Jak wskazuje nazwa, całość została wykonana z naturalnego bambusa, co z pewnością docenią osoby, dla których jakość i materiały, z których wykonany został prezent nie są bez znaczenia. Pozostając przy bambusie, to z połączenia tego surowca i aluminium została wykonana ładowarka bezprzewodowa. To urządzenie szybko i bez plątaniny kabli naładuje smartfon, zegarek, czy nawet słuchawki i inne urządzenia, które posiadają możliwość bezprzewodowego ładowania.