Prezent dla drwala


Wykonywanie zawodu drwala, to dość niebezpieczna i odpowiedzialna profesja. Zawód ten staje się co raz mniej popularny, co nie jest jednoznaczne z malejącym zapotrzebowaniem na pracowników zajmujących się wycinką drzew. Drwal należy do grupy najstarszych zawodów związanych z drewnem, a osoby parające się tym fachem można było spotkać już kilkaset lat temu. Dzisiaj drwal bardziej kojarzy się z pewnym określeniem w popkulturze niż z osobą ciężko pracującą fizycznie. Niestety jest to niedoceniany zawód ponieważ często nie zdajemy sobie sprawy, że drwal dba o bezpieczeństwo nas wszystkich. Bada, analizuje, oznacza i na końcu wycina chore drzewa, których stan grozi jego złamaniem, a w konsekwencji możliwością wypadku. Dzięki drwalom wszystko to odbywa się bezpiecznie i pod profesjonalnym nadzorem.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Prezenty dla drwala

Jeżeli znasz osobę, która wykonuje ten stary i ważny zawód, to doceń jej zaangażowanie i poświęcenie. W jaki sposób to zrobić i co będzie najbardziej odpowiednie? Doskonałą propozycją jest piersiówka. Drwal wykonuje swoją pracę niezależnie od towarzyszących mu warunków atmosferycznych. Więc gdy skończy swoją całodzienną zmianę na śniegu i w minusowej temperaturze, to dzięki zawartości takiej piersiówki będzie z całą pewnością mógł się rozgrzać. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej i posiada aż 180 ml pojemności. Ponadczasowy wygląd i wysoki połysk piersiówki fantastycznie uzupełnia personalizowany grawerunek. Dzięki temu zabiegowi, zwykły produkt staje się niepowtarzalnym upominkiem, a osoba obdarowana zyskuje świadomość, że doceniasz jej pracę. Wręcz prezent dla drwala i spraw radość.

Jaki prezent dla drwala wybrać?

Dla pracujących w biurach, galeriach i innych stacjonarnych punktach, oczywistym jest, że przerwę w pracy spędza się przy biurku lub w kuchni. W przypadku drwala, który swoją pracę wykonuje na dworze nie ma takiej możliwości. Aby więc ułatwić przechowywanie jedzenia i jednocześnie dać możliwość łatwego i komfortowego spożywania posiłku, jako prezent dla drwala proponujemy lunchbox o pojemności aż 600 ml. Wykonany jest ze stali nierdzewnej i posiada typowy dla tego surowca kolor. Do zestawu dołączone są sztućce, które podobnie jak pokrywka pojemnika, zostały wykonane z naturalnego bambusa. Całość spięta jest w parciany pasek na gumie.

Podpowiadamy na jaki upominek dla drwala się zdecydować

Każdy mężczyzna powinien posiadać czarny skórzany portfel. Jeżeli również jesteś tego zdania i osoba, którą chcesz obdarować potrzebuje właśnie nowego portfela, to trafiłeś doskonale! Produkt wykonany jest z wysokogatunkowej skóry naturalnej. Została ona wybarwiona na głęboki czarny kolor dzięki czemu prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Portfel posiada kilka praktycznych przegródek i kieszonek, w tym zapinaną na bilon i duże na banknoty. Na froncie artykułu możliwe jest wykonanie eleganckiego grawerunku, który nadaje produktowi prestiżowego charakteru. Wybierz wzór, dodaj element personalizowany i wręcz unikalny prezent dla drwala.