Prezent dla przedszkolanki


Zbliżają się urodziny, imieniny bądź inna uroczystość przedszkolanki lub jest coś, za co chcesz jej podziękować? Przygotuj więc drobny upominek, który doskonale sprawdzi się w roli podziękowania dla nauczyciela przedszkola. Pracownicy tych placówek spędzają z naszymi pociechami nierzadko więcej czasu niż my sami dla nich mamy więc to ważne, aby byli empatyczny i profesjonalni. Za tę odpowiedzialną i pełną poświęcenia pracę warto im podziękować kupując na przykład prezent dla przedszkolanki. To niewątpliwie miły gest, który będzie wyrazem uznania za dotychczasowe zaangażowanie i motywacją do dalszej ciężkiej pracy.Produkty tymczasowo niedostępne

Produkty z tej kategorii są tymczasowo niedostępne. Czekamy na ich dostawę i jak tylko je otrzymamy pojawią się z powrotem na stronie!
Tymczasem możesz skorzystać z wyszukiwarki na górze strony aby znaleźć interesujące Cię treści, przejść na stronę główną lub skorzystać z naszego kreatora nadruków. Możesz też sprawdzić listę naszych bestsellerów aby poszukać ciekawych inspiracji na wymarzony prezent.Skorzystaj z kreatora nadruków
Sprawdź listę bestsellerów
Przejdź do strony głównej

Pomysły na prezent dla nauczycielki przedszkolnej

Jeżeli już wiesz, że samodzielnie lub wraz ze swoim dzieckiem chcesz przygotować taką niespodziankę, to czas sprawdzić najlepsze pomysły na prezent dla nauczycielki. Co takiego jest do wyboru i co sprawdzi się najlepiej? Najlepiej samodzielnie zapoznać się z całą ofertą Gifted i dopasować upominek do okazji oraz charakteru osoby, którą chcesz obdarować. To także idealny czas, aby poczytać o wyjątkowych personalizacjach, które są możliwe do wykonania na wszystkich oferowanych produktach. Eleganckie nadruki, grawerunek laserowy oraz wzory utrwalane światłem ultrafioletowym sprawiają, że każdy przedmiot nabiera nowego, niezwykłego charakteru i doskonale sprawdzi się jako prezent dla nauczyciela przedszkola.

Podziękowania dla nauczyciela przedszkola – co wybrać?

Jednym z bardziej eleganckich i klasycznych prezentów jest zestaw piśmienny. W jego skład wchodzą różne, w zależności od wersji, modele piór i długopisów, a całość zamknięta jest w stylowym drewnianym opakowaniu. Taki zestaw z wygrawerowaną personalizacją, która może zawierać na przykład imię oraz datę, to absolutnie fantastyczny prezent na zakończenie przedszkola. Innym niebanalnym upominkiem jest coś, co spodoba się każdemu miłośnikowi gotowania. Jest to fartuch kucharski. Wykonany jest z dobrej jakości wytrzymałej tkaniny o wysokiej gramaturze. Nadruk wykonywany jest tutaj folią latexową, co gwarantuje doskonałe odwzorowanie kolorów oraz wysoką trwałość. Fartuch z nadrukiem, to ciekawa forma podziękowania dla pani przedszkolanki.