Prezenty dla marzyciela

Sortowanie: Wyniki: 14 Typ produktu:

Każdy z nas ma marzenia i codziennie dąży do ich zrealizowania. Cóż to byłby za świat bez marzeń, wyobraźni i nadziei, że uda się osiągnąć założone cele i doścignąć wszystkie odległe plany. Choć to górnolotne, to można stwierdzić, że świat bez marzeń nie mógłby istnieć bo to właśnie one doprowadziły poszczególnych ludzi, ale i całe społeczności do miejsca, w którym dziś jesteśmy. Niektórzy tak bardzo skupiają się na marzeniach, że staję się one ich całym światem, a snucie planów o ich zrealizowaniu zajmują każdą wolną chwilę. Jak sprawić miły prezent komuś takiemu jak marzyciel? Zapoznaj się z przygotowanymi propozycjami.


Nietuzinkowe pomysły na prezent dla marzyciela

Absolutnie wyjątkową propozycją, która doskonale sprawdzi się jako prezent dla marzyciela jest album do zdjęć. Jego okładka wykonana została z wytrzymałej i wysokiej jakości eko skóry, która prezentuje się naprawdę dobrze. Karty albumu wykonane zostały z klasycznego pergaminu, co nadaje całości eleganckiego i niemalże szlachetnego charakteru. Album posiada aż 40 stron w kolorze czarnym, a na każdej z nich zmieści się nawet do kilku fotografii. Całość ma wymiary 29 x 24 cm. Chcąc nadać produktowi wyjątkowego charakteru wystarczy, że wybierzesz jeden z ciekawych wzorów, a następnie dodasz element personalizowany, który wskazany jest na każdym ze wzorów. Może to być na przykład imię, pseudonim lub data. W przypadku produktów takich jak album lub inne skórzane, drewniane, czy szklane wykorzystywaną techniką zdobienia jest grawer laserowy oraz druk UV. Oba pozwalają na uzyskanie fantastycznych efektów i nadanie produktowi niepowtarzalnego charakteru.

Wybór prezentu dla marzyciela

Nietuzinkowym i słodkim prezentem może być także miś pluszowy. Przyjemny w dotyku, wykonany z miękkich materiałów miś, to doskonały pomysł dla upominek dla wszystkich, którzy lubią się przytulać. Pluszak ma wysokość aż 40 cm, a w dodatku ubrany jest w biały t-shirt, na który może zostać nadrukowany wspaniały motyw graficzny. Używana technika nadruku czyli sublimacja gwarantuje bardzo wysoką trwałość i odporność, nawet w przypadku prania misiowego ubranka oraz głębokie odwzorowanie kolorów.

Marzyciel w podróży

Jeśli marzyciel, którego chcesz obdarować lubi długie spacery, albo często przenosi ze sobą jakieś przedmioty, to praktycznym i jednocześnie oryginalnym upominkiem będzie torba bawełniana z nadrukiem. Wykonana w 100% z wysokogatunkowej bawełny o gramaturze aż 280 g/m2 torba, to fantastyczne połączenie obu wspomnianych cech. Wzmocnione szwy pozwolą na przenoszenie ciężkich przedmiotów i zachowają torbę w dobrej kondycji przez wiele lat. Nadruk z personalizacją nanoszony jest na torbę techniką flexu latexowego. Gwarantuje to brak kruszenia się, pękania i spierania grafiki.