Prezent dla psychologa

Sortowanie: Wyniki: 1 Typ produktu:

Praca w zawodzie psychologa, to jedna z najbardziej odpowiedzialnych ról w społeczeństwie. W czasach, gdy co raz więcej osób gubi się w pędzie dnia codziennego, potrzebna jest osoba, która pomoże poradzić sobie z otaczającymi i stale rosnącymi problemami i kłopotami. Wiele lat nauki na studiach, następnie praktyki, staże, przeżycie własnych doświadczeń, aby w końcu usiąść z klientem w gabinecie i wysłuchać jego historii. To dopiero pierwszy krok do tego, aby być psychologiem bo sam tytuł jeszcze nie wiele znaczy. Realna pomoc i wsparcie w trudnościach dnia codziennego i wydobycie na powierzchnie lęków, które nierzadko narastały przez wiele lat, to dopiero prawdziwe wyzwanie. Jeśli się to udaje, a terapia pomaga, to świadczy to o wysokiej klasy specjaliście. Warto się więc odwdzięczyć za tę pomoc i wybrać fajny prezent dla psychologa.


Fajny prezent dla psychologa

Każdy psycholog prowadzi podczas rozmowy notatki. Niektórzy robią to na komputerze, a niektórzy wykorzystują do tego klasyczne narzędzia takie jak notes i długopis. Jeśli tak jest w przypadku Twojego terapeuty, to podaruj mu taki praktyczny upominek. W sklepie znajdziesz absolutnie fantastyczny, ekologiczny notatnik z długopisem. Na czym polega jego fenomen? Otóż okładka wykonana została z naturalnego korka, 70 kartek w linie z papieru z recyklingu, a długopis z kartonu z recyklingu oraz elementów kukurydzy z PLA. Jeżeli więc świadomość społeczna i dbałość o środowisko naturalne nie są obce zarówno Tobie jak i osobie, którą chcesz obdarować, to taki prezent z pewnością przypadnie mu do gustu. W ofercie znajdziesz także inny model notesu. On również został wykonany z materiałów z recyklingu, ale dodatkowo posiada zestaw karteczek samoprzylepnych w różnych kolorach.

Pomysł na prezent dla psychologa

Kolejny praktyczny pomysł na prezent dla psychologa, to ładowarka – organizer. Organizer ten, to nie dość, że fantastyczna dekoracja biurka, to posiada jeszcze kilka fantastycznych funkcji. Najważniejszą z nich jest możliwość bezprzewodowego ładowania smartfona, smartwatcha lub słuchawek. Ładowarka kompatybilna jest ze wszystkimi urządzeniami z obsługą QI, takimi jak najnowsze Androidy, iPhone® 8, 8S i X oraz nowsze. Posiada także przegródkę na karteczki, długopis oraz statyw na drugi smartfon. Całość wykonana została z naturalnego bambusa dzięki czemu w tym przypadku dbałość o środowisko ponownie bierze górę!

Jaki prezent dla psychologa będzie najlepszy?

Nietypowym produktem, który może być zaklasyfikowany jako śmieszny prezent dla psychologa jest kalendarz biurkowy. Nie jest to jednak typowy kalendarz w formacie A5 jaki widać na każdym biurku w biurze. Ten produkt został wykonany z bambusa, a do tego posiada nietuzinkową formę. W masywnej formie umieszczone zostały 4 kostki, na których wygrawerowane są liczby oraz dni tygodnia i nazwy miesięcy. Z całą pewnością jest to upominek oryginalny i niebanalny. Jeśli więc nie chcesz kupować czegoś typowego i jednocześnie szukasz niezobowiązującego prezentu, to bambusowy kalendarz biurkowy sprawi się wyśmienicie.