Prezenty dla gaduły

Sortowanie: Wyniki: 1

Każdy z nas ma w gronie swoich znajomych osobę, której nie zamyka się buzia i zawsze ma coś do powiedzenia. Niczym asy z rękawa wyciąga co raz to dłuższe historie i anegdoty do opowiedzenia. Czasem jest to miłe i zabawne, a czasem irytujące. Samo określenie może brzmieć nieco negatywne, ale doskonale wiadomo, że to tylko przyjazne określenie osoby, która bardzo dużo mówi. Jeżeli bliska Tobie Gaduła obchodzić będzie urodziny, imieniny lub inną uroczystość i chcesz podarować tej osobie coś wyjątkowego i niebanalnego, a jednocześnie nawiązującej do tej charakterystycznej cechy, to sprawdź co fajnego możesz wybrać.


Najlepsze prezenty dla gaduły

Pierwsza propozycja, na którą warto zwrócić uwagę, to coś, co może sprawić, że gaduła przez jakiś czas nie będzie mogła raczyć osób w swoim otoczeniu kolejnymi opowieściami. Mowa oczywiście o zestawach do whisky oraz zestawach do wina. Pierwszy z produktów, to połączenie klasyki i elegancji z nowoczesną formą. W solidnie wykonanej drewnianej skrzynce umieszczone zostały 2 szklanki oraz karafka. Oba produkty zestawu wykonane zostały oczywiście ze szkła. Co więcej, karafka zrobiona jest ze szkła hartowanego, które z jednej strony zapewnia trwałość i wytrzymałość, ale także tworzy wyjątkowe wrażenie dzięki grubym ściankom. Ponadczasowego charakteru nadaje karafce jej nietypowy kształt. Ostre cięci i skosy sprawiają, że w połączeniu z drewnianym boxem, mamy do czynienia z prawdziwie eleganckim i jednocześnie nowoczesnym upominkiem. Na wieku skrzynki wykonywany jest grawerunek, który może zostać przez Ciebie spersonalizowany! Grawer, dzięki temu, że całość wykonana została z drewna prezentuje się absolutnie fantastycznie i podkreśla wyjątkowość.

Jaki prezent dla gaduły?

Możesz oczywiście kupić samą karafkę lub szklanki do whisky. Wtedy to bezpośrednio na nich wykonywany jest nadruk za pomocą grawera laserowego. We wspomnianym zestawie do wina znajdziesz kołnierz, metalowy korek, który pozwoli na łatwe zamknięcie otwartej butelki alkoholu oraz korkociąg. Całość zamknięta została w subtelnej skrzyneczce wykonanej w całości z drewna bambusowego. Na jej wieku również wykonywany jest grawerunek. Wystarczy, że wybierzesz jeden z wielu przygotowanych wzorów, uzupełnisz dane do personalizacji i gotowe!

Praktyczny upominek dla gaduły

Jeżeli nie możesz powstrzymać gaduły przez ciągłym mówieniem, to spraw, że będzie mu łatwiej. Podaruj mu powerbank dzięki któremu już nigdy podczas kilkugodzinnej rozmowy nie rozładuje mu się telefon. Wybieraj spośród kilku modeli w ofercie i wybierz ten, który najbardziej przypadnie do gustu osobie, którą chcesz obdarować. Do wyboru masz klasyczne powerbanki, które uwalniają swoje super moce po podłączeniu do niego za pomocą kabla USB urządzenia mobilnego, powerbanki z baterią słoneczną, czyli idealne rozwiązanie dla gaduły, której nie są obce kwestie ekologii i dbania o środowisko oraz powerbanki bezprzewodowe, w tym takie w bambusowej oprawie – styl i nowoczesność. Na większości z nich można nanieść wielokolorowy nadruk, który nada upominkowi niepowtarzalnego charakteru.