Prezent dla pracoholika

Sortowanie: Wyniki: 8 Typ produktu:

Masz wśród swoich znajomych lub bliskich kogoś, kto w swoim zakładzie pracy spędza więcej czasu niż w domu, a w weekendy zamiast relaksować się i wypoczywać, zaszywa się w swoim pokoju i pracuje zdalnie i poszukujesz dla niego prezentu? Nawiąż do charakterystycznych objawów pracoholizmu i spraw mu personalizowany upominek, który sprawi, że kolejne godziny spędzone przy służbowym biurku będą bardziej przyjemne i radosne. Dobranie upominku do osobowości, to kluczowy element w kontekście zadowolenia osoby obdarowanej.


Jaki prezent dla pracoholika wybrać?

Wybierając prezent dla pracoholika i biorąc pod uwagę, że większość swojego czasu poświęca na wykonywanie obowiązków zawodowych, wybierz upominek, których da mu radość za każdym razem, gdy na niego spojrzy. Wybierając produkt nawiązujący do pracy osoby, którą chcesz obdarować, masz pewność, że będzie on często używany. Ciekawą propozycją jest kubek. Wydaje się być banalnym upominkiem, a w rzeczywistości jest wręcz odwrotnie. Każdy z nas codziennie używa kubka pijąc kawę, herbatę lub ulubiony sok. Pomyśl jak miłe musi być użytkowanie takiego produktu, na którym nadrukowana jest zabawna i tematyczna grafika, a w dodatku zawierająca personalizowany element. Wręczając taki kubek masz pewność, że jest to prezent praktyczny i nie zostanie on odstawiony na półkę o nazwie „nietrafione prezenty”. Oferowany produkt ma pojemność 300 ml i wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Ucho kubka nie nagrzewa się, dzięki czemu picie z niego nawet gorących napojów jest komfortowe.

Wyjątkowa grafika – wybieramy prezent dla pracoholika

Wybierając produkt taki jak kubek, masz też pewność wyjątkowej trwałości nadruku dzięki wykorzystaniu podczas procesu znakowania techniki sublimacji. Pod wpływem bardzo wysokiej temperatury, mikro włókna zawarte w kubku otwierają się, przyjmując barwnik. W momencie, gdy czynnik temperatury przestaje działać na materiał, to włókna zamykają się. Nadruk dzięki temu posiada żywe kolory i nie zmywa się nawet po długim użytkowaniu. Jakie inne metody znakowania są tak trwałe jak sublimacja? Doskonałym przykładem jest grawer laserowy. Tutaj również kluczowym elementem jest wysoka temperatura, którą wytwarza wiązka lasera. Pod jej wpływem materiał na który ona działa spala się odsłaniając naturalny surowiec, z którego wykonany jest produkt. Jest to jedna z bardziej eleganckich i prestiżowych technik zdobienia.

Personalizuj prezenty dla pracoholika

Jeżeli chcesz zdecydować się na znakowanie grawerem laserowym, to zainteresować Cię może kubek termiczny. Dostępny jest on w kilku modnych kolorach. Wykonany jest z wysokiej jakości stopu stali nierdzewnej i posiada pojemność 310 ml. Trzymanie kubka ułatwia charakterystyczne tłoczenie wykonane w jego dolnej części. Produkt doskonale sprawdzi się zarówno podczas pracy w biurze jak i w drodze. Dobre właściwości utrzymania temperatury zawartego w kubku napoju gwarantują, że gorąca kawa lub herbata zawsze będą pod ręką.