Prezenty dla żartownisia

Sortowanie: Wyniki: 20 Typ produktu:

Każdy z nas ma wśród swoich znajomych osobę, która rozbawia resztę towarzystwa do łez i zawsze ma w zanadrzu dobry żart, a gdy jest taka potrzeba, to sypie nimi jak z rękawa. Taki żartowniś, to często gwiazda każdej imprezy i spotkania oraz dusza towarzystwa. Częściej lub rzadziej, ale jednak każdy z nas potrzebuje dawki pozytywnego myślenia, dobrego humoru i szczerego śmiechu. Te elementy sprawiają, że w organizmie pojawiają się endorfiny, a smutki odchodzą w zapomnienie. Jeżeli tak się dzieje dzięki tej wyjątkowej osobie, to zdecydowanie warto podziękować jej za obecność i dobre słowo. Jak to zrobić? Wybierając prezent dla żartownisia!


Najlepsze prezenty dla żartownisia

Pierwszą propozycją, jest produkt absolutnie klasyczny i elegancki. Przypadnie do gustu osobie, która jest fanem dobrych trunków. To szklanka do whisky. Wykonana została z wysokiej jakości szkła hartowanego w legendarnej polskiej manufakturze, która wytwarzaniem produktów szklanych zajmuje się od ponad 100 lat! Grubość użytego surowca gwarantuje bardzo wysoki komfort użytkowania oraz olśniewający efekt wizualny. Proste, smukle ścianki oraz grube dno, to kwintesencja pojęcia o szklance do whisky. Jej pojemność to standardowe 300 ml. Na szklance możliwe jest wykonanie grawerunku z personalizowanymi elementami. Grawerowane inicjały osoby, która zostanie obdarowana takim prezentem, sprawiają, że produkt staje się niepowtarzalny, a grawer nadaje mu niemalże szlachetnego charakteru.

Na jaki prezent dla żartownisia się zdecydować?

Kolejnym niebanalnym pomysłem na prezent dla żartownisia jest zapalniczka benzynowa z grawerem. To jednak nie jest typowa zapalniczka w kształcie spopularyzowanym w ostatnich latach, którą można kupić w każdym supermarkecie. Oferowany produkt posiada legendarną formę z uchylanym wiekiem i krzesiwem. To zdecydowanie oldschoolowy produkt dla prawdziwego fana amerykańskiego dzikiego zachodu lub spowitego mgłą Nowego Jorku z czasów, gdy rządziła nim mafia. W momencie spalania benzyny następuje zapłon knota, a snopek ognia wydobywa się na zewnątrz po uchyleniu wieka zapalniczki. To naprawdę wyjątkowy widok i prawdziwy klasyk. Ponadto na całej powierzchni możliwe jest wykonanie personalizowanego nadruku. Możliwe jest wykonanie zarówno grawerunku oraz korowego druku UV.

Wybieramy upominek dla żartownisia

W kategorii zabawnych i nietuzinkowych upominków ma swoje miejsce nosidło na piwo. Produkt wykonany został z naturalnego drewna sosnowego. Ponadto zamiast klasycznego uchwytu posiada naturalną linę, która pozwala na komfortowe przenoszenie pełnego nosidła, a dodatkowo na jednym z boków zamocowany został metalowy, rustykalny otwieracz, dzięki któremu szybko i bezproblemowo będzie można otworzyć ulubiony napój. Nosiło pomieści aż 6 butelek lub puszek złocistego trunku, choć oczywiście o odpowiednią zawartość trzeba zadbać samodzielnie. Na dłuższym boku możesz zamówić zabawny grawerunek z imieniem osoby, którą chcesz obdarować. Ten produkt, to zdecydowanie praktyczny i zabawny pomysł na prezent!