Prezent dla cukiernika

Sortowanie: Wyniki: 5 Typ produktu:

Torty, ciasta, ciasteczka, drożdżówki, słodkości - te wszystkie słowa pojawiają się głowie sekundę po tym, gdy szukasz skojarzeń z zawodem cukiernika. Osoby wykonujące tę profesję pracują de facto dla dobra nas wszystkich, aby w każdej chwili i niezależnie od nastroju móc cieszyć się pyszny słodyczami, które zawsze poprawiają humor. Czy zdarzyło się Tobie kiedyś, aby zjedzenie puszystego sernika lub doskonałej szarlotki nie poprawiło humoru? No właśnie! Doskonałe wypieki są najlepszym i najpyszniejszym sposobem na każdą uroczystość. Świetnie sprawdzają się także bez okazji i są pod ręką w momencie, gdy tylko masz ochotę zjeść coś pysznie słodkiego. Za tymi wspaniałymi wypiekami stoją cukiernicy wykonujący precyzyjną i godną docenienia pracę. Jeśli znasz kogoś, kto wykonuje ten zawód, to koniecznie wyraź mu swoją wdzięczność!


Jaki prezent dla cukiernika będzie najbardziej odpowiedni?

Nie wiem, czy każdy cukiernik lubi jeść słodycze, ale jeśli ten, którego chcesz obdarować ma zawsze pod ręką ulubione ciasteczka, to spraw mu słoik, dzięki czemu będzie mógł te pyszności przechowywać w odpowiedni i co ważne estetyczny sposób. Oferowany produkt został wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego szkła hartowanego. Słoik, podobnie jak wszystkie szklane produkty z oferty, produkowany jest w polskiej manufakturze szkła, której tradycje sięgają lat 20. XX wieku. Pochodzenie artykułu dodaje mu dodatkowej wartości i gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Słoik ma ponad 20 cm wysokości, dzięki czemu pomieści sporo smakowitości. Na jego boku możliwe jest wykonanie oryginalnego zdobienia dzięki wykorzystaniu techniki jaką jest grawer laserowy. Nanoszona przy jego wykorzystaniu grafika wygląda bardzo elegancko i nadaje produktowi niepowtarzalnego charakteru dzięki możliwości spersonalizowania grawerowanego wzoru. Ten i inne szklane produkty, to fantastyczne prezenty dla cukiernika.

Wybieramy prezenty dla cukiernika

Niebanalnym i jednocześnie praktycznym podarunkiem będzie z pewnością fartuch dla cukiernika. Inny ciekawy gadżet, to kalendarz dla cukiernika. Wykonany został w całości z naturalnego bambusa i posiada zdecydowanie nietypową formę. Nie jest to klasyczny składany kalendarz, ani notes, ani nawet format A5 na biurko. Ten produkt składa się z 5 elementów - podstawy oraz czterech sześcianów na których wygrawerowane zostały liczby symbolizujące dzień, nazwy dni tygodnia oraz miesięcy. Jeżeli szukasz natomiast produktu, który można by określić mianem prestiżowego, to powinna zainteresować Cię elegancka piersiówka z możliwością wygrawerowania inicjałów oraz imienia i nazwiska właściciela, czyli osoby, której ją wręczysz. Pojemność 180 ml pozwala na to, by zawsze mieć pod ręką ulubiony trunek i raczyć się nim w dyskretny i subtelny sposób. W segmencie premium z pewnością mieści się również skórzany portfel. Jego górna klapa również może zostać wzbogacona o grawerowane zdobienie. Praktyczne rozmieszczenie kieszeni i przegródek gwarantuje wysoką praktyczność. Personalizowany portfel, to upominek prestiżowy i klasyczny.