Prezenty dla żołnierza

Sortowanie: Wyniki: 5 Typ produktu:

Chcesz wybrać wyjątkowy prezent dla żołnierza, ale nie wiesz na co się zdecydować? Jesteś we właściwym miejscu ponieważ przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji. Żołnierz, to bardzo odpowiedzialna funkcja. Ludzie, którzy wykonują ten zawód nierzadko działają w trudnych warunkach pod ogromną presją. Chcąc podziękować im, choć w symboliczny sposób, warto wykorzystać każdą okazję, aby sprawić miły prezent dla wojskowego.


Jaki prezent dla żołnierza wybrać?

Eleganckim i klasycznym upominkiem, z którego osoba obdarowana będzie mogła korzystać na co dzień jest portfel skórzany z nadrukiem. Ten unikalny produkt może posiadać personalizowany grawerunek lub kolorowy nadruk UV w kształcie na przykład herbu jednostki lub pamiętnej daty związanej np. z odbytą poza granicami kraju misją, przez co doskonale sprawdzi się jako prezent dla oficera. Portfel wykonany jest ze skóry naturalnej, posiada kilka przegródek na karty, dokumenty, dużą przegrodę na banknoty oraz zapinaną kieszonkę na monety.

Prezenty wojskowe

Przeglądając gadżety wojskowe na prezent warto zwrócić uwagę na zapalniczkę benzynową. Z pewnością przyda się podczas każdej misji. Jej wielofunkcyjne zastosowanie sprawia, że to bardzo praktyczny upominek - pomoże rozpalić ognisko, czy ogrzać dłonie. Ponadto na całej zapalniczce możesz zamówić wyjątkowy grawerunek. Wystarczy, że na karcie produktu wkleisz tekst, który ma znaleźć się na produkcie, a my go wygrawerujemy. Kilka chwil personalizowany prezent dla żołnierza jest gotowy. Niezwykle trwały, oryginalny i jedyny w swoim rodzaju.