Prezenty z własnym nadrukiem - z personalizacją

Sortowanie: Kategoria: Typ zdobienia: Wyniki: 21


Prezenty z własnym grawerem - zaprojektuj swój wzór

Obecnie trudno znaleźć unikatowy i niepowtarzalny prezent. W sieci oraz w sklepach stacjonarnych, wybór jest ogromny, ale są to zazwyczaj rzeczy powtarzalne. Dlatego coraz większą popularnością cieszą się personalizowane prezenty z własnym wzorem. Może to być napis, zdjęcie, a nawet własnoręcznie stworzona grafika. 

Możliwości są właściwie nieograniczone podobnie, jak dobór napisów czy grafik. Jedyne co może w tym przypadku stanowic ograniczenie, to wyobraźnia zamawiającego prezent. Niemniej jednak zawsze można poszukać inspiracji w sieci lub po prostu zdecydować się na napis lub nadruk, który najbardziej kojarzy się z obdarowaną osobą. 

Okazji do wręczenia personalizowanego prezentu jest mnóstwo. Nie muszą one ograniczać się do typowych dat, jak np. urodziny. Podarunkiem z własnym wzorem, można uczcić tak naprawdę każdy dzień! Celebracja wyjątkowych chwil jest bardzo ważna i poprawia nie tylko samopoczucie obdarowanego, ale także stosunki międzyludzkie. 


Gadżety z własnym nadrukiem - świetny pomysł na prezent

Przedmioty z własnym nadrukiem, to doskonałe prezenty na każdą okazję. Z kolei śpioszki dziecięce z dedykacją lub wesołym nadrukiem, to doskonałe prezenty dla mamy. Świeżo upieczona mama z pewnością ucieszy się także z personalizowanego śliniaka do kompletu. 

Wiele osób pragnie podarować ukochanej osobie coś wyjątkowego z okazji walentynek. Jako prezent na walentynki świetnie sprawdzi się miś w koszulce z własną grafiką lub nadrukiem. Dzięki temu można w oryginalny sposób wyrazić swoje uczucia względem drugiej osoby. Do misia można dodać kwiaty oraz czekoladki lub ulubione wino obdarowanej osoby. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i sprawi, że 14 lutego będzie naprawdę wyjątkowym dniem. Miś w personalizowanej koszulce, to także doskonały dodatek do prezentu z okazji chrztu lub komunii, a nawet osiemnastych urodzin. Wreszcie, pluszowy miś to doskonały prezent na każdą okazję! 

Gadżetem z własnym nadrukiem, który przypadnie do gustu osobom ceniącym niebanalne wnętrza, są z pewnością personalizowane poduszki. Można je wykorzystać zarówno jako prezent urodzinowy, prezent na walentynki czy prezent dla mamy. Poduszki, to nie tylko dekoracja salonu. Miejsce dla nich znajdzie się także na balkonowym lub ogrodowym zestawie wypoczynkowym oraz oczywiście w sypialni. W salonie z personalizowanych poduszek można stworzyć indywidualną kompozycję na kanapie. Wzory lub sentencje mogą nawiązywać do ważnego wydarzenia z życia osoby obdarowanej lub tworzyć związany z jej osobowością opis. Tekst można również przeplatać tematycznie z nim związanymi grafikami lub zdjęciami. Taka dekoracja z pewnością podkreśli indywidualność obdarowanego oraz nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. 

Wśród gadżetów z własnym nadrukiem, znajdą się także prezenty dla dzieci. Mogą być nimi, np. puzzle z wykorzystaniem własnej grafiki. Oczywiście wieloelementowe puzzle to prezent nie tylko dla dzieci. Wspólne bądź samotne układanie puzzli, to doskonała rozrywka na długie deszczowe jesienne wieczory. Przy okazji grafika może nawiazywać do szczególnego dnia lub wydarzenia w życiu obdarowanej osoby. Warto celebrować także daty i sukcesy ważne dla dzieci, co pozwala budować ich pewność siebie, a także motywuje do dalszej pracy. 

Prezenty grawerowane - trafiony prezent na każdą okazję

Piersiówka lub karafka, czy skrzynka na wino, to świetny wybór jako prezent na taty. Tego typu prezenty na Dzień Ojca można oczywiście uzupełnić o ulubiony trunek obdarowanego. Grawer można także umieścić na powierzchni kufla na piwo, co będzie także trafionym prezentem dla dziadka. Panowie ucieszą się zapewne również z eleganckiego portfela z dedykowanym grawerem. Grawer można umieścić także na desce do krojenia lub rękojęsci otwieracza do piwa, a to z kolei doskonały prezent urodzinowy dla fana gotowania lub konesera piwa. Ciekawym prezentem dla babci może być personalizowany kieliszek do szampana. Przyda się z pewnością do świętowania okrągłych rocznic, np. urodzin lub ślubu.

Prezentem dla taty lub prezentem dla dziadka, którzy mają smykałkę do majsterkowania jest zestaw narządzi z personalizowanym grawerem. Zestaw pozowli uniknąć odwiecznych sporów o pożyczone i nigdy nie oddane narzędzia, a także z pewnością umili prace naprawcze w domu. Dzięki eleganckiemu opakowaniu, zestawu nie trzeba ukrywać na dnie szafki - może on sam w sobie stanowić dekorację, np. w przeszklonej witrynie. Dodatkowo narzędzia będą zawsze pod ręką i w razie nagłej awarii, będzie można szybko zareagować i tym samym zminimalizować szkody. 

Trudności często nastręcza wybór zabawnego, a jednocześnie nietuzinkowego prezentu na wieczór panieński. W tym przypadku można wręczyć w zasadzie wszystko albo dobrać podarunki do motywu przewodniego imprezy. Gadżety sprawdzą się także jako prezent na wieczór kawalerski. Jeżeli zamysłem organizatora imprezy jest, aby jej poszczególni uczestnicy mieli przynajmniej jedną łączącą ich rzecz, można zdecydować się, np. na okulary z indywidualnym grawerem. Tekst może nawiązywać do tematu imprezy i jej okazji, zawierać datę lub inne charakterystyczne dla tego dnia słowa. Z imprezami tego typu, kojarzą się także grawerowane kieliszki, kufle, karafki czy piersiówki. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaprojektować całą serię personalizowanych przedmiotów tego typu, które później można z powodzeniem wykorzystać podczas kolejnych imprez. 

Wyjątkowe powinny być także prezenty na Dzień Matki. Dobrym prezentem na tę okazję wydaje się być album z ekoskóry, z możlwiością umieszczenia na nim personalizowanego graweru. W dobie powszechnej cyfryzacji, taki prezent to miła odmiana, a także praktyczny przedmiot do bezpiecznego przechowywania najcenniejszych pamiątek, np. starych, unikatowych zdjęć. Przykładem grawerowanego prezentu dla mamy może być także elegancki zestaw piśmienniczy lub kieliszek do szampana, a także okulary. Wszystko zależy tak naprawdę od charakteru obdarowanej oraz jej stylu życia. Grawerowane prezenty oferują bowiem szeroką gamę personalizowanych przedmiotów. 

Grawer można umieścić na przedmiotach codziennego użytku, jak kieliszki czy deski do krojenia. Dzięki temu stają się one wyjątkowymi, a zarazem praktycznymi prezentami na parapetówkę. Wyposażenie mieszkania wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi, dlatego osoba obdarowana z pewnością doceni tego typu podarunek. Z kolei wino można przynieść w eleganckiej skrzynce z osobistą dedykacją i życzeniami powodzenia na nowej drodze życia. 

Pośród grawerowanych podarunków, znajdzie się także coś dla palaczy. Są to eleganackie zapalniczki. Oczywiście można je wykorzystać nie tylko w związku z niezbyt zdrowym nałogiem. Zapalniczka może być także prezentem osoby, która nie wyobraża sobie wnętrza bez zapachu ulubionych świec lub kadzidełek. 

Personalizowany prezent z Twoją dedykacją

Personalizowane prezenty z dedykacją, cieszą się szczególną popularnością jako prezenty na rocznicę ślubu lub sam ślub. Podarunki na wyjątkowe okazje, powinny być jedyne w swoim rodzaju i przypominać o szczególnym wydarzeniu, np. jubileuszu, czy zawarciu związku małżeńskiego. Obecnie coraz więcej par wprost prosi o nie wręczanie kwiatów podczas ceremonii, ponieważ później pojawia się kłopot z przechowywaniem tak dużej ilości świeżych bukietów. Zamiast bukietów w zaproszeniach pojawia się prośba o podarowanie, np. wina. W takim przypadku, sprawdzi się elegancka drewaniana skrzynka na wino z dedykacją dla nowożeńców. Można ją dodatkowo uzupełnić o eleancką karafkę do wina.  

Przedmiot z dedykacją, to także świetny prezent na Dzień Chłopaka. Tu sprawdzą się przede wszystkim podarunki o humorystycznym zabarwieniu, jak np. fartuch z nadrukiem lub kufel do piwa z zabawnym cytatem lub sentencją. Prezentem na Dzień Chłopaka może być także poduszka z osobistą dedykacją od ukochanej. Analogicznie, prezent z personalizowaną dedykacją można wręczyć z okazji Dnia Kobiet. Wówczas do bukietu świeżych kwiatów warto dołaczyć wazon z osobistą dedykacją. 

Personalizowane dedykacje to także sposób na wyrażenie gratulacji, np. z okazji obrony tytułu naukowego, czy rozpoczęcia nowego etapu w karierze. Wówczas grawer warto umieścić na zestawie piśmieniniczym, który mimo postępującej cyfryzacji, nadal kojarzy się z nauką i pracą. Taki zestaw można również wręczyć uczniowi z okazji rozpoczęcia nowego etapu nauki, np. pójścia do liceum lub na studia. 

Pośród grawerowanych prezentów, znajdzie się również coś dla miłośników kawy. Są to personalizowane kubki, a także słoiki na słodkie przekąski do celebrowania ulubionego napoju. Każdy z tych przedmiotów, będzie doskonałym prezentem urodzinowym dla kawosza. Kubki dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego z łatwością można je dopasować do potrzeb osoby obdarowanej. Dla osób ceniących sobie naczynia popularne w epoce PRL, ciekawym prezentem może być emaliowany kubek z własnym nadrukiem. Można niego pić nie tylko kawę, ale każdy inny napój. Zapewne podczas jego spożywania, wróci wiele wspomnień z lat młodości, a nawet dzieciństwa. 

Skąd czerpać inspiracje? 

Przede wszystkim można skorzystać z dostępnych na stronie, gotowych szablonów, do których wystarczy wprowadzić tylko konkretny tekst. Strona oferuje także kreator nadruków, w których można dać upust swojej wyobraźni i kreatywności. Personalizowane inspiracje są pogrupowane według okazji, osoby, osobowości, hobby, a także zawodu. Strona pozwala również określić budżet, jaki ma zostać przeznaczony na personalizowany prezent. 

Personalizowane prezenty, to doskonały sposób, aby podkreslić wyjątkość danej osoby lub ujawnić kreatywność wręczającego prezent. Jedynym ograniczeniem jest tu wyobraźnia. Niemniej jednak można skorzystać także z gotowych inspiracji, które znajdują się w sieci. Często pojawiają się także sentencje w obcych językach lub cytaty z popularnych filmów i seriali, a nawet rozrywkowych programów telewizyjnych. 

W przypadku grawerów, inspiracji można czerpać z:

  • blogów, 
  • stron internetowych poświęconych aforyzmom i sentencjom,
  • z ulubionych książek,
  • spotkań towarzyskich lub wspólnych wyjazdów,
  • przezwisk z lat szkolnych,
  • osiągnięć obdarowanego, np. naukowych,
  • popularnych sloganów reklamowych,
  • tekstów piosenek,
  • wypowiedzi postaci z filmów - część z nich już od lat funkcjonuje w pop kulturze.  

Są to oczywiście tylko przykładowe źródła inspiracji, których może być znacznie więcej. Grawery z własną dedykacją, to także doskonała okazja, aby zaprezentować własną twórczość literacką. Wreszcie formę graweru mogą mieć własne, szczere, płynące prosto z serca życzenia dla obdarowanej osoby. Takie prezenty najbardziej chwytają za serce i sprawiają, że obdarowana osoba czuje się naprawdę wyjątkowo. 

Jeżeli chodzi o grafiki, to możliwe jest wykorzystanie prywatnych zdjęć, rysunków, obrazów, a także grafik dostępnych w sieci. Grafiki można dostosować do okazji i charakteru osoby, której prezent zostanie wręczony.  

Zrób sobie prezent! 

Jak wynika z licznych badań i analiz psychologicznych, sprawianie sobie prezentów nie jest niczym złym, a wręcz niekiedy pożądanym! Celebrowanie własnych sukcesów, szczególnie tych z pozoru bez znaczenia, jest niezwykle ważne dla ogólnego samopoczucia. Daje to ogromny zastrzyk motywacji do dlaszej pracy, a także upamiętnia drobne dokonania. Tu już kompletnie nic nie ogranicza osoby tworzącej spersonalizowany prezent dla siebie. Może być to kubek, kieliszek, poduszka, karafka, a nawet cały zestaw przedmiotów, nawiązujący do danego wydarzenia. Poduszkę można ozdobić zdjęciem ukochanego pupila, a na kieliszku czy kubku wygrawerować datę urodzin zwierzaka. Wreszcie, można zamówić kilka poduszek dla samego pupila - szczególnie pies będzie zadowolony z takiego podarunku. Jest również szansa, że w zamian nie będzie wskakiwał na kanapę lub świeżo pościelone łóżko.