Wybieramy prezent dla świeżo upieczonego inżyniera – poradnik

Wybieramy prezent dla świeżo upieczonego inżyniera – poradnik

Po 3,5 roku bliska Ci osoba w końcu osiąga zamierzony cel – tytuł inżyniera. To dobra okazja do tego, by wręczyć odpowiedni prezent dla inżyniera. Tylko skąd masz wiedzieć, co będzie dla tej osoby najlepsze? Oto najciekawsze propozycje, z którymi warto się zapoznać.

Jaki prezent dla inżyniera wybrać?

Świetnym pomysłem na prezent dla inżyniera to personalizowany zestaw narzędzi. Oczywiście nie musi chodzić o specjalistyczne klucze, ale komplet najbardziej potrzebnych elementów. Obdarowana osoba może je mieć w swoim warsztacie, albo w aucie. Przydadzą się przy motocyklu czy w mieszkaniu. Zawsze znajdzie się coś, co można przykręcić, wykręcić, zamontować lub rozmontować. Upominek dla inżyniera w formie skrzynki narzędziowej możesz zestawić z indywidualnym napisem na jej froncie. To jeszcze bardziej podkreśli charakter okazji, z jakiej wręczasz prezent.

Świetny prezent dla świeżo upieczonego inżyniera

Co robi się zaraz po uzyskaniu tytułu? To proste – celebruje udaną obronę. Dlatego innym pomysłem na prezent dla świeżo upieczonego inżyniera jest szklanka na whisky. Specjalny ozdobny wzór z wyszczególnionym imieniem podkreśli charakter okazji i uwypukli znaczenie danej osoby. Od teraz każdy będzie wiedział z kim na do czynienia. Oczywiście szklanka do whisky nie będzie spełniała jedynie ozdobnej roli. Osoba obdarowana może z niej korzystać przy każdej okazji, gdy ma ochotę się zrelaksować. Zawsze będzie wiedziała, że ten prezent dla inżyniera pochodzi od Ciebie.

Inny prezent dla inżyniera po obronie

Co jeszcze możesz wręczyć bliskiej osobie, jako prezent dla inżyniera po obronie? Pozostając w sferze relaksu, możesz postawić na piersiówkę z dedykowanym grawerem. W zestawie z ww. szklanka do whisky taki prezent będzie rewelacyjnie prezentował się za przeszklonym barkiem. Nie zapomnij podkreślić, że piersiówka należy do Pana Inżyniera lub Pani Inżynier – to absolutnie kluczowa kwestia w tworzeniu takiego indywidualnego i specjalnego prezentu. Oczywiście możesz taką formę obdarowania potraktować również jako śmieszny prezent dla inżyniera. Nie chcesz go przecież zachęcać, by zabierał ze sobą do pracy piersiówkę, prawda?

Odpowiedni prezent dla przyszłego inżyniera

Co możesz wręczyć bliskiej osobie, która już niedługo osiągnie pierwszy tytuł? Prezent dla przyszłego inżyniera w eleganckiej formie może bazować na skórzanym portfelu z dedykowanym napisem. Dopisanie do niego dedykacji w środku lub wygrawerowanie kilku słów na froncie nada jeszcze większej głębi Twojemu upominkowi. Może też zwiększyć pewność siebie u osoby, która dopiero stoi przed obroną tego tytułu. Taki prezent dla inżyniera wywoła pozytywne emocje i zwiększy motywację do dalszego wysiłku na studiach inżynierskich.

Już teraz wybierz odpowiedni prezent dla inżyniera

Oczywiście powyższe propozycje to nie wszystko. Możesz dać w prezencie inżynierowi coś, co o wiele bardziej wiąże się z technologią i techniką. Przykładem może być bezprzewodowa ładowarka, pokryta drewnem bambusowym. Świetnie sprawdza się jako gadżet, który na stałe znajduje się na inżynieryjnym biurku. Nie musisz nawet znać modelu telefonu, bo taki sprzęt jest kompatybilny z najnowszymi wersjami oprogramowań.

Dobry upominek dla inżyniera nie musi być trudny do wymyślenia. Wystarczy, że skorzystasz z powyższych podpowiedzi!

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.