Ten prezent dla nauczyciela zaskoczy Twojego wychowawcę. Sprawdź!

Ten prezent dla nauczyciela zaskoczy Twojego wychowawcę. Sprawdź!

Każdy z nas był kiedyś w wieku szkolnym i na co dzień uczęszczał razem ze swoją klasą na zajęcia lekcyjne, żeby dowiedzieć się o wielu, nowych, ciekawych rzeczach, o których do tej pory nie miał pojęcia. Ja również należałem do tego grona i z chęcią pojawiałem się na zajęciach lekcyjnych. Nauczyciele zawsze wkładają ogromny wysiłek w przekazywanie nam wiedzy, często było to bardzo trudne zadanie, ponieważ wielu z nas było wtedy w okresie dojrzewania i nie zawsze dało zapanować się nad emocjami, nawet w sali lekcyjnej. Praktycznie w każdej klasie był choć jeden taki uczeń, który swoim zachowaniem uniemożliwia normalne prowadzenie zajęć. Dlatego tym bardziej doceniam to, co nauczyciele robią na co dzień i ile stresów muszą przeżywać, żeby przekazać następnemu pokoleniu niezbędną wiedzę, którą później każdy z nas wykorzystuje w pracy. Ale to tyle słowem wstępu, teraz przejdźmy do konkretów.

Wspaniałe prezenty na Dzień Nauczyciela!


W każdym roku szkolnym jeden dzień zawsze był wyjątkowy. Tym dniem był Dzień Nauczyciela, który rok w rok był obchodzony bardzo hucznie i okazale w każdej ze szkół, do których miałem przyjemność uczęszczać. Co roku Dzień Nauczyciela był planowany jeszcze na długo przed jego datą. Musieliśmy zaplanować cały apel, przygotować jakieś fajne przedstawienie, które zapewniłoby rozrywkę na odpowiednim poziomie. No i oczywiście jednym z najważniejszych punktów planowania całego Dnia Nauczyciela były prezenty i upominki dla nauczycieli. Trzeba było odpowiednio dobrać prezenty dla całego grona pedagogicznego, które przeważnie było dość okazałe i był to zawsze nie lada problem. Każdy z nauczycieli był inny, każdy miał swoje zainteresowania i określony styl bycia.

Jest to dość delikatny temat, ponieważ żadna z klas nie chciała urazić swojego wychowawcy upominkiem, który zupełnie nie trafi w jego gusta. Dlatego też powstaje wiele sklepów internetowych z przeróżnymi giftami, które często są specjalnie przygotowane pod prezenty według zawodu. Jedną z takich kategorii są prezenty dla nauczyciela. Można znaleźć w niej takie produkty jak skrzynki na wino z grawerem, zestawy do wina z bambusa, kieliszki do wina, karafki szklane, ale także podstawowe klasyczne prezenty, które sprawdzą się w każdej sytuacji, takie jak kubek z nadrukiem czy album do zdjęć.

Klasyczne prezenty dla nauczyciela zawsze w modzie!


Klasyka bardzo często wygrywa z ekstrawagancją, ponieważ podczas finalnej decyzji zakupowej, w większości przypadków wygrywa chłodna głowa i zdrowy rozsądek. Mając do wyboru abstrakcyjny prezent z podtekstem oraz coś z klasyki, czyli np. kubek z nadrukiem lub poduszkę z nadrukiem, stajesz przed trudnym i nieoczywistym wyborem, ponieważ pokusa zakupu czegoś z jajem jest bardzo silna. Jednak czasami zdarza się tak, że zwyczajnie nie znajdziesz odpowiedniego pomysłu na taki prezent i zostanie Tobie zakup czegoś z klasyki, która sprawdzi się zawsze. Dodatkowym atutem takiego wyboru jest fakt, iż klasyczny prezent dla nauczyciela prawdopodobnie będzie praktycznym produktem, używanym każdego dnia podczas zajęć lekcyjnych. Nauczyciel czy wychowawca również chce pokazać, że jest zintegrowany ze swoją klasą i lubi każdego z jej członków z osobna. W dniu święta każdego z nich pamiętajmy o drobnym, klasycznym upominku dla osoby, która w pewien sposób kształtuje nas na przyszłość.

Spraw swojemu wychowawcy prezent z klasą!

W poprzednim akapicie wymieniłem kilka podstawowych pomysłów na fajny prezent na Dzień Nauczyciela, które warto rozważyć podczas poszukiwań. Teraz chciałbym skupić się na trzech z nich, które moim zdaniem idealnie wpasowują się w klimat tego święta. Na pierwszy ogień idzie skrzynka na wino z grawerem, na której można zaprojektować indywidualną dedykację dla nauczyciela, któremu chcemy ją wręczyć. Taka skrzynka ma wiele zastosowań, oprócz tego, że możemy włożyć do niej butelkę ulubionego wina i w tej formie wręczyć ją na prezent, ale również możemy ją wykorzystać jako pudełko prezentowe na jakieś drobniejsze przedmioty. Dodatkowo, już po jej wręczeniu, osoba, nauczyciel, który ją dostanie może ją wykorzystać jako szkatułkę na swoje drobiazgi. Z dodatkową dedykacją na wierzchu, którą będzie mógł sobie co chwile przypominać, zawsze miło będzie wspominać moment, w którym ją dostał.


Moim zdaniem, kolejnym idealnym prezentem na Dzień Nauczyciela jest karafka szklana z grawerem. Na jej powierzchni można zaprojektować świetną dedykację, która zostanie wykonana jedną z najbardziej szlachetnych metod znakowania jakim jest grawer laserowy. Znakowanie to jest wieczne i nie ulega zniszczeniu nawet po kilkunastu latach użytkowania.


Trzecim, a zarazem ostatnim idealnym prezentem na to święto jest kubek z nadrukiem. Jest to sprawdzony klasyk, który zawsze się przyda i sprawi, że codzienna, poranna kawa będzie smakowała jeszcze lepiej niż zwykle. Co więcej, na takim kubku również możemy zaprojektować wszystko, co tylko chcemy, więc odpowiednia dedykacja na Dzień Nauczyciela nie będzie żadnym problemem. Mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu pomogłem w wyborze odpowiedniego prezentu na Dzień Nauczyciela, który jest już niedługo i śmiało można zacząć się do niego przygotowywać. A jeżeli chodzi o wybór prezentu na Dzień Nauczyciela polecam zdać się na profesjonalistów i wybrać ofertę Gifted.pl.

Wróć do listy


Oryginalne pomysły na prezent
Szybka wysyłka!

Ponad 96,2% zamówień udało nam się zrealizować w czasie do 24h.

Oryginalne pomysły na prezent
253 892 zadowolonych klientów

15 lat doświadczenia na polskim rynku.

Oryginalne pomysły na prezent
Solidne pakowanie produktów

Zapewniamy wysoką ochronę podczas transportu.